Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Keveset használt, Hibátlan...

Keveset használt, Hibátlan állapotú Brendon overált, aminek jelenlegi ára 12000ft, mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 körül.
2013. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fele alatt, az biztos. Öt körül, ahogy az elso irta.
2013. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4000-5000ft
2013. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:
Nem sokért, sztem 2-3 ezerért, ha beadod bizományiba, kb 2.000,- Ft-ot ajánlanak érte.
2013. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Amikor 3000-ért már lehet kapni vadonatúj overált (pl. Aldi, Lidl, amik elég jó minőségűek is), turkálóban meg márkás (pl. Next, George, stb) használtat 1000-1500 Ft-ért, addig szerintem a legtöbb anyukát nem nagyon fogja érdekelni hogy Brendonos és újonnan egy fél vagyon volt... Szóval vagy kivársz, (lehet hogy hónapokat) míg találsz egy vevőt, aki épp pont egy Brendonos overálra áhítozik, és ő talán megveszi 3-4 ezerért, vagy olcsóbban adod.
2013. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de már eladtam 5000-ért.

4-én hírdettem meg, és aznap éjjel írtak is, másnap elvitték

2013. okt. 8. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál, gratulálok! Elárulod, hogy hol kelt el ilyen gyorsan? Én régebben aukciós oldalakon meg babamamás fórumokon adtam-vettem, de mostanra már nem nagyon mennek az ilyen helyeken a dolgok. Most állítólag az apród.hu-n lehet eladni, de kicsit tartok a teljes anonimitástól...
2013. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én eddig csak az apródon meg aukciós oldalakon hirdetettem, de már egy ideje semmit nem tudtam eladni.

Aztán 4én meghirdettem a jófogáson mindent. Azóta a meghirdetett termékek felét el is adtam.

Szóval ahogy látom, most a jófogás pörög.

2013. okt. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!