Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdő játékos vagyok. Mit...

Kezdő játékos vagyok. Mit jelent a LoL-ban az, hogy "report" és "noob"?

Figyelt kérdés

Ugye mikor van a harc van csapatchat, ott elég durván szokták írkálni az angolok, hogy "noob, report, report, report, report, noob, noob, report" Kb 20-szor leírják nekem, meg másnak is.

Ez mit jelent? Lehet hülye vagyok,de nem tudom.

S mikor ezeket írják elég durván káromkodnak is, pedig mindent beleadok, ha odaírom, hogy 'top' akkor ott harcolok, aztán jön a 'mid'-ről egy 'társ' aki írkálja, hogy 'Garen, go mid. Report, report, report, report, Garen noob, fwck"

Bazira idegesítő, nem tudom mit rontok el, hogy ezt írják. Most hülyézzetek le, de kb egy hete játszom. xD



2015. nov. 5. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Noob a netes szlengben bénát, pancsert, vagy akár kezdőt is tud jelenteni.

A report pedig a to report angol szóból jön, ami pedig jelentést, beszámolást, tudósítást jelent.


Reportolni kb. annyit tesz, hogy szólnak az adminnak, vagy valakinek, hogy valami van az XY játékossal, pl csal, vagy bármi más, ami az adott játékban ellenes a "szabályzattal".


Amúgy hagyd, ilyeneket azok írnak, akiket szétvet az ideg a monitor mögött, és nem tudnak veszteni. Vagy nem tudják tolerálni, hogy mások esetleg kezdők.

2015. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ha kezdő lolos vagy, akkor még nem késő átmenni dotázni. :D
2015. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a választ!

Második, köszönöm! Majd kipróbálom. :D

2015. nov. 5. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 18 év feletti vagy menj inkább dotázni, keress tagokat akikkel játszhatsz, a dota csinál egy csoportot a régiódban közeli, tehát aki a közeledben lakik játékosokkal,találsz egy tagot vagy tagokat és elmagyarázzák a dolgokat. Szerintem se ragadj le a lolnál.
2015. nov. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad kezdő vagy, így megosztok egy nagyonnagyonnagyon fontos tanácsot: sose játsz MOBA-t random emberekkel.

Ha random emberekkel mész, akkor ki fogsz ilyen idegbetegeket, akik azt hiszik egyedül ők tudnak játszani az egész csapatra. Sőt, olyan szinten, hogy felkeresi őket majd egy állandó VB résztvevő csapat. Az ilyen emberekhez szokj hozzá, sőt készülj rosszabbra is.

Én is azt mondom, hogy válaszd a DOTA-t. Ott is vannak ilyenek, de jóval kevesebb számban, mivel a DOTA bonyolultabb és emiatt ez a réteg nem szereti (igaz, ennek a rétegnek a helyét átvették az oroszok, úgyhogy a DOTA is csak kicsit jobb).

2015. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Report. Első leírta a lényegét. Na most az a baj, hogy a LoL-ban (és hasonló játékokban) ha valaki szarul játszik (ami nem szabály ellenes, mindenkinek vannak rossz meccsei), akkor már megy a NOOB REPORT. Most láthatod, hogy mekkora rák a közösség.


De ne idegesítsd fel magad. A legjobb ellenszer erre, hogy le kell ezeket szarni. Ilyen egyszerű. Jó, legyökereznek. Nem leszarom? Játszok tovább. Én 3 éve LoLozok, rangsorolt meccseken már egy elfogadható, magasabb szinten, de még ott is megy a "noob report". De én már csak leszarni tudom, és inkább élvezem a játékot, próbálok a hibáimból tanulni valamit, kövi meccsen jobb leszek.


De én is nagy LoLosként tudom ajánlani a Dotát. Ott is azért van egy pár száz meccsem, és ha nem költöttem volna ennyi pénzt LoL-ra az évek során, már rég átmentem volna. Jó, eleinte nehezebb, szenvedősebb lesz, de hosszú távon szerintem egy sokkal összetettebb és jobb játék.

2015. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Dota 2-t vagy a Heroes of The Storm-ot. Utóbbi nekem jobban tetszik, de ízlések és pofonok :d
2015. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!