Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 2 hogy tudnak elrabolni...

A Sims 2 hogy tudnak elrabolni az ufo-k?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nyugodtan játszottam jöttek és el vitték a feleségem! :D Nem tudom miért jönnek! Bár nekem minden kiegészítő benne van lehet hogy abban van benne!
2010. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
visszahozták a feleséged?
2010. márc. 19. 19:33
 3/8 anonim válasza:
Vegyél egy teleszkópot, és azt a Simet, akit szeretnéd, hogy elraboljanak, küld ki, hogy fürkéssze az eget (mármint a teleszkóppal xD)
2010. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Annyit fűznék még hozzá az előttem szólóhoz, hogy mindezt Odaát-ban próbálgasd, mert ott lényegesen nagyobb esélyed van rá, hogy megtörténik :) (Ha esetleg nem magyar Simsed van, akkor az a sivatagos szomszédság :D)
2010. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1:VEGYÉL TELESZKÓPOT

2:NÉZD EGÉSZ NAP AZ EGET

3:NE LEGYENEK BARÁTAID!!!!(az nálam rontotta a dolgot)

+ tipp: ne halgass zenét mert mindíg jön a szomszéd és így szól:HÉÉÉÉÉÉÉÉ balalalala(simnyelven:NE HALGASD EZT A SSZZAARRTT),majd belekezd: blaaalalalalalaal? (ilyenkor mindíg elkezd sütni :S)

2010. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vagy mint az előbbiek írták a távcsöves módszer, vagy beírod a konzolba (Ctrl+shift+C) hogy "boolprop testingcheatsenabled true" aztán Shift+ bal klikk a teleszkopra és ott van vmi UFO vagy Alienes szöveg és arra kattints és már visznek is ;)
2010. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, és am ha elrabolnak az ufo-k akkor terhes lesz a pasi ( a nő sosem, vagyis nekem nem volt még ilyen!) Na szval elég lol mikor születik az ufo-baby :)
2010. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Nem nem hozták vissza de nem is baj! CSináltam másikat! :D
2010. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!