Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem csinál ilyet a...

Csak nekem csinál ilyet a Robocraft? Talán az internet sebességével van a gond?

Figyelt kérdés
Olyat szokott csinálni hogy megáll minden, de én még tudok mozogni. A chat is működik tovább, meg minden csak én nem tudok játszani. (a hiba nálam van (vagy a játékban) mert a többieknek megy tovább) Akár bejárhatom az egész pályát. A többi játékos egy helyben áll és nem csinál semmit. Egy kis idő után valamit kiír, és a menübe visz. A net wifiről megy. Lehet hogy azzal van a baj? Más online játékoknál nem tapasztaltam ilyet, még laggokat sem.

2015. nov. 10. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
megszakadt a net és te beragadtál a szobába majd idővel kidob
2015. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egész pontosan mit értesz az alatt hogy megszakadt a net? A wifi jele biztos nem ment el és nem is dobott le róla...

Esetleg valami megoldás a problémára?

2015. nov. 11. 18:39
 3/3 A kérdező kommentje:

És álltalában ezek a hibák márcsak sokadik játékra szoktak előjönni. (Kb 10 után)

Nem csak a fent leírt jelenség szokott előfordulni. Valamikor már az elején kiírja hogy megszakat a szerverrel a kapcsolat.

2015. nov. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!