Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért rontották el? (Prince...

Miért rontották el? (Prince of Persia)

Figyelt kérdés

A Prince of Persia:


-The Sands of Time-

-Warrior Within-

-The Two Thrones-

ezek mind jó játékok.


Az újabb miért nem olyan mint a többi?

Arra gondolok hogy nekem jobban tetszett,hogy egyedül harcolt,meg csinált mindent a játékban a Herceg.


(jó a The Two Thrones-ban néha besegített a csaj,

ez még elment)


Nem úgy hogy ugrálunk össze-vissza ketten ennek semmi értelme.


Úgy kellett volna megcsinálni,

hogy egyedül harcoljon a Prince.

Szerintem sokkal jobb lett volna! :)


Egyre xarabb itt már minden.

Nem tudnak már normális játékokat sem csinálni.


"A régi játékok mindig jobbak!"



2015. nov. 12. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom, azért, mert nem akarják mindig ugyanazt ismételni... vannak király játékok, ahol több szereplőt kell vinni, a nagyon régiek közül pl a Goblins.
2015. nov. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudnak már normális játékokat sem csinálni."


Ugye tudod, hogy egy 2008-as játékról beszélsz?

Egyébként nekem nagyon tetszett ez az epizód is, az egyetlen hibája az volt, hogy szinte lehetetlen volt meghalni benne.

2015. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra a Prince of Persia (2008) az egyik legjobb PoP. Egy mesés világ(amilyen az eredeti pop is) , egész jó történettel, harcrendszerrel. A vége is kifejezetten jó. Van egy átkötő rész még ps3-ra ami átvezeti az embert a következő részéhez, a Prince of Persia The Fallen King-re. Na ez a játék volt igazán szar :D Csak nintendo DS. Irányítás borzalmas, történet el van húzva de nagyon sokáig(Maga a történet jó volt, de húzták húzták blabla).
2015. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eredetihez képest a SoT trilógia is egy "elrontás" volt. És nagyon jó elrontás. A 2008 egy innovatív új szemlélet mellett készült. A története simán megáll a SoT trilógia mellett, sőt, annak 2. 3. részét függetlenül tekintve még egyértelműen jobb is.


A játékmechanikai változások miatt tényleg könnyebb lett, de nem annyira, hogy ez zavaró lett volna. Sőt, bizonyos szinten rengeteg frusztrációt vett ki a játékból az áttervezett checkpoint rendszer. Ha nem voltál elég ügyes a harcban, az ellenfelek élete visszatöltődött, ha a platformrészeknél, akkor pedig akár az egész elejére visszakerültél és kezdhetted elölről, anélkül, hogy kiszakított volna a flow élményből egy game over felirat és a töltőképernyő.


A 2008-as Prince of Persia egy kitűnő játékvolt, az évtized legjobbjai közé beleillő, ami méltatlanul bukott meg. Talán ez az a bukás, ami miatt az Ubisoftban manapság annyi a fantázia, mint egy száraz kifliben. Nem mernek innovatívak lenni, csak ontják a tök egyforma játékaikat.

2015. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaja, szerintem is nagyon jó volt a 2008-as epizód. Abba mindent beleadtak.. pár fejlesztői döntés és a könnyűség az egyetlen hibája.

A Forgotten Sands viszont szerintem egy vacak. Az a játék buta, gyenge, könnyű, semmilyen, a film utófutára, teljesen felesleges volt létrehozni.

Nekem is a Sands of Time-Warrior-Two Thrones a kedvencem, de a 2008-as is nagyon jó.

A Ubisoft 2010 óta egy mocsok.

2015. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 2008-as egy marha jó rész volt.


Egyébként a Prince of Persia mindig is olyan volt, hogy csináltak néhány részt egy adott univerzumban, aztán megvariálták az univerzum elemeit,


Az első trilógia egy alap "elrabolták a királylányt, mentsd meg" dolog volt


A második trilógia a homokról szólt.


A 2008-as rész pedig a harmadik trilógia nyitódarabja, a többi rész soha nem készült el hozzá. Konkrétan ez volt az első olyan rész ahol a hercegen kívül nincs egy szereplő sem a régi részekből.


Volt még a The Forgotten Sands, de az tényleg egy határ szar volt. Bár nem akarták vagy nem merték kimondani, de ez a Prince of Persia film mellé készült amolyan "farvízében evezgetőnek". Meg is látszik rajta.



Illetve ha megnézed, a The Sands of Time, Warrior Within és a The Two Thrones részek közt akkora különbség van játékmenet és játékmechanika ügyileg, (egy-egy részt között is) amennyit az AC soha nem is tudott és soha nem is fog fejlődni, még 8 év távlatából sem.

2015. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért az AC játékmenetileg sokat változott pl. Pl. Az első és a 2. rész között, de a Prince of Persia Sands of Time trilógia bármelyik darabja kenterbe veri akármelyik AC játékot játékmenetileg. Annyira síkbuta és gatya az AC mozgása a Pop-hoz képest, hogy öröm visszatérni újra és újra pl. a Warrior Within világába, ahol igenis számít hogy hogyan mászok, nem úgy mint az AC-ban ahol csak az előre gombot kell nyomni és mászik magától..
2015. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Van második része : The Fallen King . De 3. befejező részt nem adtak ki
2015. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett a 2008-as pop de annyira más volt a T2T-hőz képépest gondolom emiatt húzták le...

Aztán jött az utolsó pc-s pop ami hát megpróbált visszatérni a régiekhez de nem jött össze...


Én a mai napig inkább egy Warrior Within 2 félét várnék az ubi-tól, de ez sztem sosem fog összejönni...

Főleg most, hogy a sok marha évről évre megveszi ugyan azt az AC játékot...

Nem is értem... az első AC nekem nagyon tetszett aztán a 2ik már nem...

Még a Black flag-et vagy melyik a "hajós" verziót kipróbáltam de hát... mi a szar kalóz assassin? ki hallott már i ilyet LOL

2015. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!