Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsbe melyik...

League of Legendsbe melyik hőst vehetném meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
6300ast akarok , de mindent meghalgatok. Elise-el sokat játszottam, tetszik is de még nem döntöttem,és még az Aatrox on gondolkoztam. Rankedre vinném.

#aatrox.ashe.noob.low.fantasztikus4es.sanyikam.jozsi.bartos.
2015. nov. 15. 21:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Kizárolag toppost vagy ability poweres hős érdekel. Katarina/morde off.
2015. nov. 15. 21:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Morde baromi erős pedig. Siont is bárhova ajánlom, bár ő AD-s. Rumble rohadt jó. Új karakter is elég durva lesz topra. (Ilaoi)
2015. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi , és aatrox véleményt tudsz mondani hogy mennyire bannolják? Am a mordeval csak 1 bajom volt hogy nem birtam közeljutni az enemyhez és kitolni a q e képességet.
2015. nov. 15. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Semennyire sem bannolják,mert nem egy túl jó champ.
2015. nov. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Morde pedig nem valami nehéz, rohadt nagy spellvampja van, + a shieldet is kapja, ráadásul az új mordekaiser el tudja lopni az ultijával a draket ami brutálisat sebez, volt vele egy makkos 1v5 pentámmegkaptam a draket az meg végezte a dolgát.


Aatrox szerintem gagyi, passive kivételével használhatatlan topon. Elise sem jó mostanság topra nagyon squishy. Akit morde helyett megéri vinni az Gangplank, S5ben a legerősebb topos volt, farmolni kell a robbantásokkal, érméket beváltani és kb meccs a zsebben. Egyébként nagyon könnyen meg lehet verni egy tankot veletopon. (True damage) Bár elég skilles GP mert kiteolni kell az enemyt vele.


Ott van még Rumble APs Offtank lényegében, Dariust csukott szemmel ver el kb, és nem is egy nehéz karakter. Akit én még szerettem S5 alatt topra vinni az Wukong, Trundle, Sion, Jax (ha counterlek vele), Garen.

2015. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi , de s6 van. És a riven/fiora melyik jobb ? Fiorám 3as szintű. Most ingyenes
2015. nov. 16. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Riven szerintem, legalább is Riven burstje brutális, fiora inkább Pokeolgatni jó, bár arra nagyon.
2015. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És tudnál IV. Jarvan ról véleményt? Azt venném meg , de nemtom ://
2015. nov. 17. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
J4 nagyon gáz topra.. el lehet vele játszani, de kb mindenki megveri, J4 jungleben a legjobb. Inkább akkor elvinnék egy Ryze vagy Lulut esetleg morganát topra mint J4-ot.
2015. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvettem IV. Jarvant és elég jó , tetszik . köszi a válaszokat!
2015. nov. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!