Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Age Of Empires régi változatai...

Age Of Empires régi változatait hol tudom elérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen (jó pár éve már) sokat játszottam a régi Age Of Empires-ekkel, aztán a nosztalgia kedvéért újra szívesen játszanék velük :) Csak az a baj, nem tudom működik e WIN7-en (64 bitres). Az AOE 1 GOLD és a 2-ből is szintén a GOLD érdekelne, a kiegészítők miatt. Ezeket honnan tudom letölteni? (Az n core-os sajnos nem működik, parancssori hibát észlel :( ) előre is köszönöm

2015. nov. 22. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Age of empires 1 Rise of Rome-hoz készült egy új patch ami még a WIN10-hez is kompatibilissé teszi a játékot.


[link]


Az Age of Empires 2-t újra kiadták HD-ben és ez kapott még azóta 2 új kiegészítőt a Conquerors-on kívül. A HD verzió WIN 7 kompatibilis.


[link]


[link]

2016. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Frankón működnek :)
2016. febr. 14. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!