Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA5-ben nektek is félrehúz a...

GTA5-ben nektek is félrehúz a motor?

Figyelt kérdés
Egy pár napja az van, hogy ha motorra, vagy repülőre tévedek, majdnem irányíthatatlan a jármű. A motor hol balra, hol jobbra húz, a repülő pedig mikor lefelé zuhan mikor emelkedik... Autónál semmi probléma. Valaki tapasztalt már hasonlót? PS4

2015. nov. 23. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a fizika. A járművekre mindenféle láthatatlan erők hatnak. :) Normális dolgok ezek.
2015. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen bugok a GTA 5-ben, mondjuk én PC-n játszok.
2015. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nem bug szerintem, a valóságban is húznak erre arra a dolgok. Pláne egy repülő. Gondolj bele, egy repülőt nem tart semmi, még jó, hogy mindig menne valamerre, hisz igazából csak zuhan(na). A megfelelő felhajtóerő, és tolóerő miatt nem zuhan le, ha ez nincs meg, akkor viszont tehetetlenül zuhan le, mintha kidobnál egy téglát az ablakon. A motort is az egyensúlyoddal tartod, ha nincs egyensúly, borulsz.


De egy autó se nem zuhan, se nem kell vele egyensúlyozni, hisz ott a 4 kerék alattad.

2015. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ugyan már... mióta megjelent a gta 5 azóta játszom vele, már az xbox360-as változat óta és soha nem volt ilyen tapasztalatom... a motor szabályszerűen kanyarodik néha jobbra néha balra... Ha felülök rá, végig balra húz egész addig amég le nem szállok, majd ha visszaülök rá akkor jobbra kezd húzni. Repülőnél ugyan ez, csak néha felfelé húz, néha zuhan. Pl: ha csak előre felé nyomom a kart a ps-en ami a gáz, de a manőverezéshez nem nyúlok, szabályosan csinál egy hurkot felfelé... Soha nem volt még ilyen és nem tudom mitől csinálja... először a kontrollerre gyanakodtam, de az nem lehet, mert autónál nem csinálja se más játéknál
2015. nov. 23. 18:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy teljesen másik, új kontrollerrel próbáltad már? Ugyanis simán az is lehet, hogy valami zűr van a mostanival és valamiért úgy érzékeli, mintha éppen kanyarodni akarnál. Ha ez se oldja meg, akkor próbáld meg frissíteni a játékot.
2015. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem ps3-on volt,hogy a motor ide-oda kanyarodott,nem lehetett irányitani.A gond a beállitásoknál volt,átvolt állitódva a kontroller
2015. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A kontroller hibára azért nem gyanakszom, mivel csak repülőnél és motornál van ez a probléma.
2015. nov. 24. 15:23
 8/13 anonim ***** válasza:
start-beállitások és ott az ötödik nekem bevolt kapcsolva motornál ézért ment úgy
2015. nov. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gyári beállításon alkalmazom a kontrollert a játékban
2015. nov. 28. 11:25
 10/13 A kérdező kommentje:
kipróbáltam egy másik karral és ugyan az a helyzet... amit tapasztaltam még: story modban semmi gond nincs, csak online!
2015. dec. 4. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!