Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Optimalizálatlan, vagy a...

Optimalizálatlan, vagy a gépem tényleg kevés az Ultrához?

Figyelt kérdés

Assassin's Creed Syndicate-ről van szó. Előre leszögezném, hogy nem annyira fontos Ultrán futtatnom, egyszerűen érdekel, hogy ez csak nálam van így, vagy tényleg ennyire képes a gép, vagy a játék optimalizálatlan?


Az ajánlott gépigénye szerint i7-3770, GTX760/R9 280X, 8GB RAM kell hozzá.


Az én gépem: i5-4690, R9 290X, 8GB RAM, Samsung 840 EVO SSD, WD 1TB Black


Mégis, Very High beállításokon jó, ha megvan az 55-60 FPS, ha harcba vagy egyébbe keveredek, ez 45-re esik. Ultrán meg inkább 35-40 körül mozog, ha csak lefelé nézek.


Tényleg nem tudok kihozni többet a gépemből? i7-4790-re váltás esetleg hozna jelentős változást?


Vagy szimplán, mivel a játék Nvidia-támogatott és Uborkaszaft-gyártmány, ennyire képes? A hiba a játékban vagy az én gépemben van?



2015. nov. 23. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hozna előrelépést az i7, és egyelőre az ubiszaft makacssága miatt fut úgy, ahogy. Há Ubisoft! Biztos jönnek majd a patchek.

Vsyncet meg ilyeneket kikapcsoltad?

2015. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
V-Sync ki volt kapcsolva, a többibe nagyon nem néztem bele. Csak az Ultra presetet használtam, nagyon nem állítgattam egyenként.
2015. nov. 23. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyenként kéne, mert van ami rengeteget húz rajta, és semmi különbséget nem látsz szinte látványban (Pl. atom AA-ra nem igazán van szükség)
2015. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mr.Zoltán válasza:
Felbontás? Mert ugye hiába huzogatod a paramétereket ha sima HD monitorod van esetleg, 4K-m van és 4k-ba játszom vele, akkor érdemes húzni, de nem hinném hogy a te géped elvinné a 4K-t vagy a FullHd-t high-on, a monitor sokat számít, ennek a játéknak minimum a FullHD, az alatt nem is támogatnám
2015. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mr.Zoltán válasza:
0%
i-7 egyébként jóval többet dob a gépeden mint egy i-5, össze sem lehet hasonlítani a kettőt, mindenképp K-s procit vennék, nem szimplát, i-7-3770K-m van kicsit hozzá nyúltam kb 5% ot húztam rajta ami szinte semmi, még is vagy 75% al jobb mint a szimpla i7-3770, i5 nem való játéka
2015. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!