Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of legends játékban...

A League of legends játékban hogy van ez a rankedes, divíziós dolog? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ehez hogy ez hogy is van.Annyit tudok csak hogy rankedezned kell hogy bedobjon egy divízióba.

Hogy is van ez?Szeretném ha valaki részletesen elmagyarázná.

Előre is köszi!:)



2015. nov. 24. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elérted a level 30-at és van legalább kb 15 championod akkor elkezdhetsz ranked játékot játszani. 10 meccs után kapsz egy besorolást, ami eldönti kb milyen jól játszol és kik lesznek a közeljövőben az ellenfeleid. Ha nagyobb rangot érsz el, akkor erősebb ellenfeleket is kapsz. Ha kisebb rangú vagy, az ellenfeleid is gyengébbek lesznek. Fontos megjegyezni, hogy a csapattársaid is az ellenfelekhez hasonlóan lesznek erősek/gyengék.
2015. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első jól leírta... bár azért.. én megjegyezném hogy a matchmaking egy nagy vicc. Gyakorlatilag ha előre akarsz jutni három dolgot kell tenned. Alap ismerni a karakterek zömét, játszani szinte mindig amikor van szabadidőd, és rohadt nagy szenecsének kell hogy legyen, mert az hót zicher hogy Gold 5 fölött nem dob a besoroló, és hidd el még magas elon is vannak trollok.
2015. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszokat.

Már csak egy dolog lenne amivel nem vagyok tisztában ebben a témában.

->Ha lejátszom ugye azokat a ranked meccseket akkor bármelyik divízióba bedobhat?

2015. nov. 25. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag meg úgyse fog goldnál job helyre dobni. De láttam már 10/10 wines Bronze-t is. :D
2015. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de ha 10ből 10et nyert akkor hogy dobta be Bronze-ba?o.o
2015. nov. 25. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy szar az egész rendszer. Nincs átgondolva, a meccseken is nem a saját skilled mérlegeli hanem a csapatodét, és aszerint fog majd bevágni valahova.
2015. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták a ranked elég ,,hígtrágya". Én inkább azt szoktam tanácsolni, hogy rankedezni akarsz, akkor menj barátokkal, akikkel közben tudsz mikrofonnal beszélni. Full random emberekkel úgyse fogsz tudni normálisan játszani, lesz minimum egy olyan, aki full kretén és simán bukni tudjátok a meccset miatta.
2015. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!