Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of legends játékban...

A league of legends játékban hogy használjak jól egy Lulu supportot?

Figyelt kérdés
Már játszottam vele de kéne néhány tipp. Mert nem igazán ment jól nekem.

2015. nov. 25. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen játszottam vele, de mióta leonázok nehezen veszem rá magam lulura. Ha nekiesnek az adcdnek akkor nyilván nyomd a shieldet illetve ha esetleg meg tudod előzni a stunt akkor eressz meg egy w-t, ha már lestunnolták akkor inább az adcjükre rakd. E + Q-val elég jól lehet távolról bökdösni az ellent, ha mondjuk rárakod (vagy akár egy minionra) azt a shieldet/repkedő szart aztán mehet a Q. Ha teamfightban pl akali vagy egyéb olyan champ ellen vagytok ami láthatatlanságra képes érdemes lehet feláldozni a shieldet arra, hogy lássuk azt akire rárakjuk mielőtt elereszti a spelljét amitől láthatatlanná válik. Ha üldöztök valakit szintén azonnal próbáld rárakni ez E-t, egyrészt látni fogjátok, másrészt Q-val le tudod slowolni. Ulti meg értelemszerűen, teamfightban érdemes megfontolni, hogy adc-re tartogatni, vagy esetleg kihasználni azt, hogy stunol mondjuk rárakni egy rivenre/rengarra aki beugrik és elkezdi gyapni az ellent.
2015. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél!:) Köszönöm! :D
2015. nov. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!