Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek az online logikai...

Hokken kérdése:

Mi ennek az online logikai képkirakó játéknak a neve?

Figyelt kérdés
Régebben találtam nagyon tetszett, de nem mentettem el a linket... a játék lényege, hogy van egy mátrix, aminek a bal oldalán és a tetején minden oszlophoz és sorhoz meg van adva több szám, pl így: 1 1 23 4. Ezak alapján kell a mátrixot feltölteni úgy, hogy az egyes blokkok között legalább egy üres helynek kell lennie.A fenti példa alapján, ha ezek a számok az első oszlopra vonatkoznak akkor lennie kell ilyen sorrendeben 2db 1-es, 1 db 23-mas és 1 db 4-es összefüggő fekete blokknak. A végén, ha minden oszlopot és sort sikerül megfelelően kitölteni, kapunk egy szép fekete-fehér képet :) Ha jól tudom, van színes változata is de azzel még nem találkoztam. Jobban nem tudom leírni, sajnos, remélem valaki tud segíteni :)

2015. nov. 26. 11:02
 1/1 Hecvid válasza:

Hogy a konkrét online játéknak amit keresel, mi a címe, azt fogalmam sincs és szerintem ennyiből megmondhatatlan.


De amire gondolsz, az a grafilogika (/logigrafika/nonogram aki ahogy szereti hívni). Erre keress rá és rengeteg online lehetőséget találsz.

2015. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!