Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit állítsak be steamon hogy...

Mit állítsak be steamon hogy játszhassak a DayZ-vel (Arma2-es)?

Figyelt kérdés

Megvettem az Arma 2-őt direkt a DayZ miatt steamon. Először telepítettem, oké. Aztán beírtam DayZ, láttam, hogy ingyenes mivel az Arma 2-höz van. Mikor telepíteném kiír egy ilyen hibaüzenetet, hogy:


Hiba történt a kérésed feldolgozása közben:


Probléma adódott e termék fiókodhoz adása közben.


Ennek az lehet az oka, hogy valószínűleg a steamomon azt állítottam be életkornak ami még nincs 18, mivel még nem vagyok annyi. Nem lehet átállítani esetleg? Vagy ha nem ez a gond, akkor mi?


A semmiért fizettem, hihetetlen!



#zombi #apokalipszis #Arma #Arma 2 #DayZ #apocalpyse #dayzombie
2015. nov. 27. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Elolvastad a DayZ Mod-hoz (mivel ez van az ARMA 2-höz, nem pedig a DayZ - ami 28 euró teljes áron) tartozó szöveget????


"The Day Z Mod requires both Arma II and Arma II: Operation Arrowhead. For the best experience (including high detail textures for all models used in the DayZ Mod) purchase Arma II: Complete Collection.

You must first launch ARMA II and ARMA II Operation Arrowhead before running "Arma 2: DayZ mod" for the first time.

Kattints ide, hogy többet tudj meg a modokról a Steamen."

2015. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na bakker, akkor ennyit erről.
2015. nov. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!