Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends csapat?

League of legends csapat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért írtam ki a kérdést, hogy akinek lenne kedve összeverődhetnénk pár meccs erejéig, vagy akár hosszútávra is lolozni, ha jól megy :) Rólam annyit hogy még tanulóm a dolgokat lvl 25ös vagyok, adc main, és már kicsit elegem volt abból hogy folyton afkznak, és hogy nem kommunikálnak a csapattársaim :)

2015. nov. 27. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ó az AFK elmúlik, a kommunikációról meg annyit hogy 30ason normalon és rankeden is nonstop mindenki anyázni fog. Bármit csinálsz szar vagy, szokj hozzá, ez a lolos felfogás.
2015. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, EUW-n kevesebb ilyennel találkozni, mert nem vagyunk restek reportolni az embereket (ha valóban van okunk rá). Öcsém tisztára ki van akadva, mennyi bant kap EUW-n, mikor ugyanazt csinálja, mint EUNE-n, ott meg semmi.
2015. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lévén az összes tizenéves lolozik van 80 millió játékosuk, tehát sokat nem ér a report, mindenkit úgy sem fognak bannolni. Amúgy meg, bannolják 2-3 napra, és? visszajön ugyan azt csinálja ismerek olyat aki ebből űz sportot és s2 óta ezt csinálja. :D
2015. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez mind rendben is van, de kérem csak olyan írjon ide aki szeretne pár meccset csapatban :)
2015. nov. 28. 08:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Játszani *
2015. nov. 28. 08:41
 6/7 anonim válasza:
Hali! Szeretnék..de a nagy karim elcsesztem...igy hat egy csináltam egy kicsit es csak lvl10 es vok...😌 de en benne lennék....ha gondold az idézői nevem:Szabikah12 😉
2015. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

benne vagyok! (lvl 17)volt egy 30as accom is, de feltörték

Headsh0t1111

2015. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!