Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan oldal ami kifejezett...

Van olyan oldal ami kifejezetten a lol ranked társ keresésre van?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék egy lol ranked társat keresni mert először gold2 be dobott utána zsinórban volt olyan hogy 17x afkot kaptam...és hát egy kicsit elegem lett.úgyhogy ha tud valaki ilyen oldalt akkor kérlek írd le és ha akarnál velem játszani a nevem:halal2001 silver3 75elo

2015. szept. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Gold 2-be nem dob be a rendszer, ha 10-et nyersz is meg, csak ha már rankedoztál előző szezonban, hát neked ez hiányzik.


Ha már itt hazudozol, akkor miért is játszon veled bárki?


És nem kaptál te 17 afkot, egyszerűen nem tudsz játszani, ismerd be, élvezetesebb lesz a játék, tapasztalatból mondom.

2015. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok beismerem túloztam egy kicsit egyébként s2be dobott és onnan lettem s3 csak ezt már 2x csinálja.akk nincs ilyen oldal?
2015. szept. 8. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Tesómat gold 2-be dobta 8 winnel, úgy, hogy soha nem rankedezett. Hidd el, gold alján kb minden 4. meccsen van legalább 1 afk akármelyik teamben.


Egyébként a fórumon próbáld meg, de ne írj bele semmi ilyet, mert azonnal sírásnak veszik.

2015. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként nekem is asszem 7-8winnel s2be dobott akkor a tesód jól játszhat mert ezekszerint a statot,farmot meg ilyenek is számítanak
2015. szept. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!