Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a FNaF IV (4) Története?

Ladygaga01 kérdése:

Mi a FNaF IV (4) Története?

Figyelt kérdés

#Five Nights at Freddy’s #Fájv nájgtsz át fredisz
2015. nov. 28. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
A készítője rájött, hogy a tizenévesek szeretnek robotállatoktól megijedni, így csinált még egy részt belőle.
2015. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nagyjabol annyi,hogy te vagy purple guy fia, be vagy zárva egy házba és meg akarnak ölni a nightmare robotok.
2016. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A fnaf 4 története tömören: Van a kisfiú (aki most mi vagyunk a játékban) akit a bátyja folyton megijeszti egy Foxy fejjel. A gyerek annyira fél hogy a robotokat csak odaképzeli őket.Plusz a szülinapján a bátyja meg három haverja (későbbi freddy chica bonnie foxy) odadobja golden freddynek és szegény pont fejjel a szájába landolt golden pedig megroppantotta a koponyáját.Ezért golden a legiesztőbb. Én így ismerem a történetet (és még tömören is írtam).
2016. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kb ennyi igen csak annyi eltérés hogy sima Freddy harapta meg én úgy tudom és a gyerek meg kómába esettutána és azért vagy a házba de amúgy jó
2016. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Goldenben nincs Endoskeleton
2016. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2 elején én is azthittem de aztán kiderűlt hogy nem ! A Nightmare robotok csak álmok ! Te vagy goldenfreddy ( a fnaf 4 az összes többi előtt játszódik) a többi robot a testvéred és a haverjai
2016. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és goldenben azért nincs edoskeleton mert kiszedték belőle a harapás után ! És a fiú lelke őt szálta meg ( golden freddyt )
2016. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
De akkor így még zavarosabb a sztori. Egy gyerek meghal és beleszáll a lelke golden freddybe, majd purple guy biztonsági őrként felveszi az első rész előzményében???
2016. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Video game girl válasza:

Hát ez elég komplikált. A '87-es harapás után (amit Fredbear tett, nem Foxy)A harapás áldozatát (az ifjú Mike, azaz Purple guy fia)kiengedik a kórházból, de még nem teljesen gyógyult meg. Éjszakánként elképzeli a bátyját és három barátját, akik régen mindig Foxy, Freddy, Chica és Bonnie maszkban rémisztgette őt. A betegsége miatt azonban nem a bátyját és a haverjait látta, hanem a Nightmare animatronics-okat, akik az életére törnek. A bátyja mindig a szekrényből ugrott rá (akárcsak Nightmare Foxy) A Ricsi nevű haverja a Bal ajtóból (Nightmare Bonnie), Alex nevű haverja a jobb ajtóból (Nightmare Chica) és Tommy nevű barátja az ágyról (Nightmare Freddy). A támadásokat persze csak a fiú képzelte, de amint elkap minket az egyik animatronics, a való életben is meghal a gyerek (Mike). Ha megcsináltuk az összes éjszakát, Mike túléli ezt az egészet és meggyógyul.


Ebben a furcsa az, hogy minden teljesen összefügg. Purple guy fia Mike,akit az animatronics-kok ezért akarnak megölni. Foxy a bátyád, ez magyarázza, hogy miért nem akar megtámadni.


Egyébként sorrendben a játékok így jönnek a sztori alapján: Fnaf 4,Fnaf 2,Fnaf 5 (sister location), Fnaf 1, Fnaf 3 Ja, és ami nincs meg játékba, az a Fredbear Family dinner, amikor még Fredbear és Spring Bonnie voltak a sztárok a vendéglőben. Ez lenne az első.


Remélem segíthettem.

2017. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Boró9 válasza:

Az előző válaszoló válaszához nem is tudtam, hogy tényleg volt Fredbear family dinner tényleg "létezett". Azt hittem, hogy azt csak Tony Crynight találta ki...

Na mindegy, én úgy tudtam, hogy egy fiú bátyja és a barátai szórakoztak a fiúval, és Golden Freddy szájában kötött ki. Életben maradt, de kómában volt, és így halt meg. De azt is hallottam, hogy Foxy miatt volt. Az igazság lehet, hogy sose derül ki...

2018. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!