Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a FNAF 4 története és...

BDgamer kérdése:

Mi a FNAF 4 története és mivel lehet magyarázni a good és bad endinget?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy álmodsz de azon kívül
2015. júl. 24. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Google ba ird fnaf utana katt a fnaf wikire fnaf,1,2,3,4 story kész is.
2015. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy saját teória:

[1983]van egy család egy apával (William Afton),két fiúval (az idősebbik Michael Smhidt,örökbe fogadták vagy valami hasonló,a kisebbiknek nem tudjuk a nevét,nevezzük Kennynek)és egy kislány (nevezzük Emilynek).Az anyáról nem tudunk semmit,minden bizonnyal elváltak a szülők (lásd:fnaf sister location animációs mese).

William afton tervezte a robotokat,ezért nagyon elfoglalt volt,a gyerekekkel nem tudott sokat foglalkozni,ezért mivel Michael a legidősebb,ő volt a főnök,amíg az apja dolgozott.Folyton bántotta Kennyt,emilyvel nem nagyon foglalkozott mivel ő mindig kint volt és amúgy is az öccse viccesebben sír.Este se hagyták szegény,ugyan is az apa nem volt otthon a munkája miatt éjszaka sem.mindegyikük felvett egy maszkot és úgy próbáltak bejutni a kisfiú szobájába.Kenny ezt nem hagyta,ezért zárogatta az ajtókat,világított a lámpájával.A születés napján a bátyja és a barátai úgy gondolták hogy vicces lenne ha a síró kigyereknek adna Fredbear egy nagy puszit (at elfelejtettem hogy fredbeartől retteg Kenny de ezt gondolom tudod).oda vitték fredbearhez de túl nagy lendülettel emelték oda,ezért a kisfiú feje a robot szájában kötött ki ami automatikusan záródott volna össze.A gyerekek nem tudták mit csináljanak ezért csak nézték ahogy Kenny Fredbear szájában meghal.A fiú kórházba kerül ahol 6 éjszakán át kómában van.Ekkor éli át újra az éjszakákat,csak most Michaelé helyett Rémálom animatronikokat lát.A bad endingnél a bátyja nem kér bocsánatot (minden bizonnyal az apja ekkorra megöli), a good endingnél meg a kórházban,a fiú halála előtti pár percben bocsánatot kér("Hallasz?Nem tudom hogy hallasz-e....Sajnálom").Amikor eltűnnek a plüssök a kisgyerek meghal.


+fredbear a igazából a bátyja ki az utolsó éjszakákra kerít valahonnan magának egy fredbear maszkot és azzal ijesztget minket amikor még nem vagyunk kórházban.


Nightmare pedig egyik animatronik sem,ő inkább a közelgő halált jelképezi.


Remélem tudtam segíteni,ha akarod írok még teóriákat :3

2017. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!