Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés
Még régebben játszottam vele kiskoromban lehetett vagy 10 éve mikor még windows xp volt. Sajnos csak demó változatban volt meg. Annyira emlékszem, hogy úgy kezdődik a játék, hogy én egy szobában vagyok valami kulcsot meg kell keresni azt hiszem, majd miután meg van kimegyek az utcára esik az eső az út macskaköves és ahogy elindulok az egyik irányban ott meg is állít egy nagy vas kapu. Egy nő a főszereplő akivel játszani kell a játékot! Szerintem (azt hiszem) valami rejtély megfejtős játék lehetett vagy hasonló. Nagyon nagyon örülnék, ha tudna valaki segíteni! :)

2015. nov. 28. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Syberia
2015. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uhh azt hiszem ez az!! köszönömmm :))))) remélem fog menni win 7-en ,ha megtalálom !!
2015. nov. 28. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A gog-os változatot keresd, az biztos menni fog.
2015. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, elkezdtem tölteni a simát már mindjárt lejön, de ha nem fog működni akkor letöltöm a gogosat. köszönöm a tanácsot :)
2015. nov. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!