Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends be kit...

League of Legends be kit érdemesebb megvenni:Lee sin vagy Shyvana t?

Figyelt kérdés
Joungle z ni szoktam es arra is kéne h melyik jobb?😁

2015. nov. 29. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Amelyikkel joban megy a játék.


Mindkét hős másféle játékstílust igényel. Nicns olyan, hogy jobb. Az van, hogy melyikkel tudsz Te jobban játszani.

Próbáld ki mindkettőt, és amelyi kjobban fekszik, váalszd azt. Nem tudod kipróbálni őket, de megvennéd vlaamelyiket? Nézz videókat, hogy hogy mit és hogy kellene velük, és dönt az alapján.


Nekem speciel Lee Sin jobban bejön, de eszembe se jtuna ez alapján azt mondnai "Lee, mert jobb", vagy hasonlók.

2015. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hali!

Köszi szépen!😉😄

2015. nov. 29. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig Lee jobb. Ez a kérdés különböző lanera való karakterek esetében nem lehet megválaszolni,de így igen. Persze így is csak azt lehet, hogy JELENLEG melyik a jobb. Volt idő mikor shyvana jobban illeszkedett a metába, azóta buffoltak, nerfeltek és jelenleg jungleben kb hasztalan. Nem elég mozgékony. Csak az ultijánakvan normálisabb cc-je, de azt is csak akkor tudod kihasználni, ha hátulról jössz ráadásul nagyon ritkán. A w ad egy kis mov. speedet ami szintén elég haszontalan mennyiség, mikor majdnem minden karakter rendelkezik helyzet változtató képességgel.
2015. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Platban és diában, ahol én játszok, egyáltalán nme hasztalan. Miért? Merrr tankra éíptve, egy sebző itemmel ishatalams sebzést tud bevinni, ráadásul remekül tűri az ütéseket.

A jungelt pedig rettentő gyorsan takarítja. Az a "kis" movespeeed pedig az ütésektől tovább marad aktív. Ne mhsizem ,hogy egy 4-5 másodperces gyorsaságra ható növelés "haszontalan mennyiség" lenne.

Egyébként főleg az utóbbi 4-5 hónap alatt jött vissza shívana a jungelben, az itemeknek és aváltoztatásoknak köszönhetően.

2015. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mostani snowball metában lee sin nagyon eros egy jungler shyvana eléggé lategames. Season 5 ben egy egesz diviziot leptem vele es j4-el de most hogy kb csak a 16-20 perctol er valamit a shyvana ez elléggé nagy hátrány. De ha rám halgatsz en egy ramust vennék. Egyik legerosebb jungler a metában. Gankjei rohadt jok es a w az adc meta miatt egyik leghasznosabb spell most
2015. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs a helyesirasom miatt angol billentyuzetem van es gyorsan irok :D
2015. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

LEE-SIN


Komolyan,a mainem,a kedvenc karakterem, nagyon menőn néz ki, ha tudsz vele játszani,és le tudod hozni már az early gametól a csapatodnak a meccset.

2015. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!