Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota2, LoL, vagy Hearthstone?

Dota2, LoL, vagy Hearthstone?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok az ilyen fajta játékokban, még soha nem játszottam egyikkel sem. A kérdésem az, hogy melyikkel érdemes kezdeni, melyik a "legkönnyebb", legátláthatóbb?


Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 1. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Heathstone "jugijó" picit fűszerezve ,kombózva.

Dota2 - LOL = ugyanaz,viszont a LOL jobban ellátott ,jobban kiélezett,és egy picit több..

2015. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Átláthatóságban HS > LoL > Dota2.


De kezdőként a LoL talán a legjobb. A HS-ben elég nagy hátrányban lennél, azok ellen, akik megjelenés óta tolják. Mert jött ki mindenféle tartalom. Az elején tök jó a játék aztán van egy nagy zuhanyás, mikor azt érzed nincs semmi esélyed azok ellen, akik pénzt öltek a játékba, vagy veteránok. Majd megint egyre jobb lesz, ha folyamatosan tolod.


A Dota2 egy elég komplex játék, és bár azonos feltételekkel indulnak a meccsek, csak a játéktudás számít(meg a csapaté) de egyedül elkezdeni elég nehézkes. Alapból minden hős elérhető


A LoL viszont szépen fogja a kezed, egyszerűbb a játékmenete mint a Dota2nek, itt valódi pénzért vagy játékbeli valutáért veszel hőst, de ez nem baj, mert hetente vannak ingyenesek.


A Dota2 és LoL közösségben sok a "feszült" ember. És a 2 játékosbázis nem szereti egymást. Nagyon sok téves info terjeng a neten a két játék történetéről.


Igazából azt a játékot válaszd, amelyikben tudnak segiteni haverok. Mert főleg a Dota2 és LoL velük az igazi.

2015. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hearthstone simán kártyajáték, míg a másik kettő moba.


Dota 2 - ölj bele 600 órát minimum, addig noob sz*r vagy.

LoL - egyszerűbb moba, kezdőként is jobban lehet élvezni, viszont a játékosok többsége fiatal (mivel egyszerű, + berakták a nyelvi packot, hogy aki nem beszél egy fostos angolt se az is értse), ezért mérgező gombafelhő a chat. Szóval oda kell a "tojok rátok magasról" attitűd.


Ami még moba és jó lehet kezdőknek, az a Heroes of the Storm. Nem kell tudnod last hitelni, a meccsek gyorsak, jóformán azt csinálsz, amit akarsz. Ebből kifolyólag viszont hatalmas káosz szokott lenni. De cserébe nagyon egyszerű.


Én mind a hárommal játszottam, a LoLt a legújabb patchek miatt nem ajánlom, inkább HotS. Dota2 sem lenne rossz, de attól hogy valami bonyolultabb, nem feltétlenül jobb.

Igazából rajtad áll, ha hajalndó vagy hónapokat a játékkal eltölteni akkor a dota 2 is jó lehet, vagy a lol.

2015. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Persze, én hajlandó vagyok sokat játszani egy játékkal, csak kezdőként amikor néztem videókat iszonyat átláthatatlan volt...


De akkor ezek szerint a LOL-t lenne érdemesebb kipróbálnom?

2015. dec. 1. 22:44
 5/12 anonim ***** válasza:
A LoL az aranyközépút most a (populáris)mobáknál. Játsszál vele aztán fogalmazd meg magadban, hogy mi tetszik/nem tetszik benne. Onnan mehetsz a Smitehoz (Azonos nehézség de TPS nézet[3D]), Dota2hőz nehezebb, Heroes of the stormhoz(blizzard játékok karakterei) egyszerűbb, gyorsabb. De tényleg fontos az ilyen játékoknál, hogy találj barátokat.
2015. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is lol.

A HS-ben rettentő nagy a kezdők hátránya,pénz beleölése nélkül hónapokig csak szenvedsz, az hogy meg minden lapod meglegyen szinte esélytelen.

A dotában tényleg kell 500-600 óra.

A lol átlátható, nem bonyolult. Nézel a neten buildet az elején azokat másolgatod és próbálod csinálni a dolgod.

Ami még jó lehet az a HoTS. Én most erre álltam rá. Nem azért,mert könnyebb, hanem mert sokkal pörgősebb. Nem a minionokkal kell foglalkozni hanem a játékosokkal és az Objectivekkel. Ergo itt az 1. perctől megy a harc és pár perc után jó eséllyel már a TF-ek is.

2015. dec. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Moba:

Ahogyan az előttem lévő válaszolók leírták azt a mobát válaszd amelyiknek jobban bejön a nehézségi szintje.

easy: HOTS normal: LOL hard: Dota 2


Én személyszerint dotával kezdtem és azóta is azzal játszok, mellette kipróbáltam a többi mobát is de egyik se nyújtja azt a játékélményt nekem mint a dota.


A heartstonet meg nyomhatod a mobák mellett ha tetszik.

2015. dec. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 savanyújóska ***** válasza:
LoL-nál még azzal lehet játszani, hogy nem a Nordic & East, hanem a West szerverre regisztrálsz, arról megy a hitvita, hogy hol jobb, de westen legalább nem az anyanyelveden (ti. magyarul) kezdenek el leflamelni, ha egyáltalán. De ha vannak haverok, akkor mindentől függetlenül velük legyél egy szerveren, mert nagyságrendekkel szórakoztatóbb úgy! :)
2015. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A League of Legends és a Dota 2 szinte ugyan olyan, szimplán a Dota sokkal nehezebb és összetettebb. A Hearthstone meg egy kártyázós valami. Igazából mind a 3 egy kalap fos, de a 3 közül talán a Dota a legigényesebb fos.
2015. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én elég sokat loloztam, de ugyan az a probléma vele, mint a többi mobával, időigényes, csapatalapú játék. Aztán rátértem a HS-re, nem lehet benne gyorsan fejlődni, de nem is kell vele olyan sokat foglalkozni, egyedül játszol, csak a te szellemi képeségeiden múllik a dolog. Persze idegesitő, hogy annyira le vagy maradva a régi játékosokhoz képest
2015. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!