Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota2, LoL, vagy Hearthstone?

Dota2, LoL, vagy Hearthstone?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok az ilyen fajta játékokban, még soha nem játszottam egyikkel sem. A kérdésem az, hogy melyikkel érdemes kezdeni, melyik a "legkönnyebb", legátláthatóbb?


Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 1. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a LoL-t hamar meguntam, valahogy nem az én világom, viszont a HS annál inkább lekötött. Amíg el nem kezdtem vele játszani mindig mondtam hogy "pff ki játszana ezzel, ez egy sz*ros kártyajáték" aztán mára már naponta függöm annyira le tud kötni. Esetleg ha mégse jön be és mindenképp mobázni akarsz, less rá a Heroes Of The Stormra, sokkal tartalomdúsabb mint a LoL, nem arról szól minden meccs hogy mész előre és darálsz meg ölöd a minionokat, hanem vannak küldetések is a meccsen belül, mint például: gyűjts össze coinokat a csapattal, hogy le tudd fizetni a kalózt és tudja bombázni az ellenfél tornyait, vagy két boss harcol és segíteni kell a sajátodnak, hogy legyőzze a másikat, és ha megnyerte akkor jön segíteni a boss. Általában ott is nagyon jó harcok szoktak kialakulni, de az is eléggé élvezetes amikor egy démont kell irányítanod, vagy egy hatalmas virág"robotot". A játékot ugye a Blizzard készítette, megtalálhatóak benne a Starcraftos, WoWos stb. karakterek, amiket mielőtt megvennél ki is próbálhatsz. Nagy előnye a játéknak hogy könnyen tanulható, a hősöket nem annyira nehéz megszerezni, természetesen vannak skinek úgy, mint a LoLban, hátasok(jól lehet vele "kombózni" a HS-el, mivel ha játszol a HearthStoneval akár egy hátlapon is repkedhetsz a pályán, sőt, ha a Heroes Of The Stormban az accountoddal eléred a 12. szint akkor kapsz HS-ben egy elég szép hátlapot).

Szóval véleményem szerint HSezz vagy Heroes Of The Stormozz, de rajtad múlik.

Mielőtt nekem támadnának a LoL rajongók, nem fikázásképp írtam ezt a szöveget.

Sok szerencsét kérdező.

2015. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én lol-ozok, de őszintén tényleg csak akkor vágj bele, ha fel vagy készülve arra a "közösség"re ami ott fog várni..
2015. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!