Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most kezdtem a World of...

Most kezdtem a World of Tanks-ot. Milyen ágakon fejlesszek ha közelharci csatákban gyorsan haladva gyorsan akarom kiszedni az ellenségeimet? A válaszokat köszönöm. :-D

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 10:39
 1/8 anonim válasza:
84%

Light tank gyors gyenge tuzero sebezheto

Medium tank gyors nem tul gyenge pancel nem tul eros tuzero

Heavy tank lassu eros pancel nagy tuzero

2015. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem medium tank a legmegfelelobb a kozel harcra.
2015. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
erre valoak a kozepes tankok, barmelyik nemzetbol, felso szinteken mukodnek a legjobban pl orosz vagy nemet kozepesek. sebesseg+gyors toltes+kis sebzes vagy pancel+lassabb sebesseg es toltes+nagy sebzes, minden tanknal igy van. nehany neheztank vagy konnyu is alkalmas erre, de ahhoz mar sok tapasztalat kell.
2015. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Angol ág az jó lesz?
2015. dec. 2. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha most kezdted a játékot akkor ne az angolokkal kezdj.Tényleg ahogy fentebb is írták inkább a T62A / Obj. 140 ágat húzd meg az E50M ágat.
2015. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen valóban az orosz közepesek nagyon jók. Játékosbarátak, pontosan és gyorsan lőnek nagy átütésűek páncéljuk is viszonylag jó. Nem mellesleg mozgékonyak. T-62, Object 140 és a 430 mindegyik jó választás.


Ha kicsit nagyobb kihívást akarsz akkor a francia Bat Chat ág sem rossz. Azok papírból vannak de még gyorsabbak és táras gépek.

2015. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj, szerintem az E100 line egy kezdőnek nagyon jó, azzal lesz neked a legkönnyebb, onnan meg mind 1 mert már ismerni fogod a játékot annyira, hogy tudd mi kell neked.
2015. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
90%
Az egész játékban az orosz ág a legkönnyebb és legkiegyensúlyozottabb, mivel ez került be legelőször és az oroszoknál jelent meg legelőször a WoT is. Mondhatni, az oroszoknak ki van nyalva a seggük :D Sokat nyavalyogtak mert az arty-k op.k nerfet kaptak, nyavalyogtak mert az X es td 850 et lőnek, nerfelték :D ennyi :D
2015. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!