Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a playstation,...

Mi a különbség a playstation, és az xbox között?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Semmi, mind a kettő egy lebutított PC.
2015. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőnek nem fut el a GTA V a gépén aztán most butthurtot kapott ayy lmao.
2015. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

2.Miért is? Az 1.-nek teljesen igaza van.


Alig jön ki évente 1-2 jó exclusive cím, amúgy pedig egy lebutított PC. Annyi, hogy kényelmesebb hátradőlve az ágyból játszani, mint a székből a gép előtt.


Emellett sikerül is csőbe húznia a sok fiatalt és szülőt. Mert hűű de jó ez csak 100-140 ezer amíg egy normális pc ami el van az új címekkel is 200-300. Csak azt nem számolják, hogy a PC-n mennyivel több mindent lehet csinálni illetve nagyjából minden játék egy 10-essel olcsóbb.

2015. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
De butthurtje van, a kérdésnek semmi köze nem volt a PC-hez, nem is arra válaszolt, csak szimplán beszólt egyet a konzolosoknak. Ha valaki csak így ok nélkül próbál inzultálni egy közösséget annak valami elég durva oka lehet, például az hogy neki nem indulnak a konzolos játékok. Én speciel 35 ezerért vettem a PS3-am 2 éve, a GTA V meg ingyen volt mert kölcsönadták a CD-t egész nyárra, tehát potom 35-ből kijött az egész. Ellenben 30 ezerből soha nem fogsz összerakni egy PC-t ami akár a közelébe is érhet annak hogy futtasson olyan kaliberű játékokat mint a GTA vagy AC Black Flag. Jajj igen, 300 ezres géppel jobb, mert nagyobb a felbontás, meg szebb a grafikája. Ez totálisan megér ennyi pénzt, legközelebb én is vagyonokat fogok kiadni hogy játszhassam ugyan azt a játékot amit mások 2 éve kitoltak már 35 ezerből, csak nekem Trevor fején több élsimítás lesz.
2015. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel szeretnél havi 1 ÚJ játékot.

PS4: 130ezer +12x 21ezer= 382ezer

PC: 200ezer +12x 12ezer= 344ezer


Már 1év alatt jobban jársz vele, mint amúgy. Ráadásul gyorsabb, szebb és több mindent lehet csinálni rajta. Az már megint más ha valaki használtan veszi a játékot és vár rá 2-3 évet.


Nem mondom, hogy a PS/Xbox szar,mert nem az. Annak aki így csinálja, mint te és nem az új játékokkal akar játszani.


Ha már konzol akkor pedig mindenképp Wii U, hisz sokkal több exclusive játék jön rá és tökéletesen megfér a pc mellé.

2015. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy:

PC 200 ezer + warez = 200 ezer :DD


Nem mellesleg konzolhoz nem árt egy jó TV, mert most egy fika monitoron konzolozni kicsit illúzió romboló nekem.


Szóval jó-jó a konzol, de aki a 0-ról kezdi, annak nem lesz olcsó beruházás.

2015. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A PS a Sony Computer cégé, az Xbox meg a Microsoft-é. Amúgy mind a kettő konzol, kb ugyan azt tudja, szórakozási lehetőséget ad.


A PC vs konzol vitába meg nem folynék bele, mivel sose volt konzolom, így egy oldalúan elég nehéz lenne dönteni.

2015. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ps4 130 ezer + ps plusz egy évre 15 kapsz havi két játékot fejenként ps3 ps4 ps vita az minimum 12*2 játék azaz 24, xboxon is így van, azaz 145 ezerből ps4 és 24 játék
2015. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!