Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Google cardboard-ba HD kijelző...

Google cardboard-ba HD kijelző elég? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Igazából nem google cardboard-ot veszek (mert azt akár készíthetnék is), hanem lényegében ugyanilyen szemüveget, csak műanyagban.

Azon "vacelálok" hogy elég lesz-e ebbe egy HD kijelzőjű telefon?

Hallottam sokaktól, hogy legalább egy fullHD kell, mert a szemüveg nagyít és akkor pixel-es lesz a kép.)

De én most egyedi véleményeket várok, hogy ki hogyan gondolja. (Vagy tapasztalta-e már...)

Amúgy telefonom képrnyőjének nagysága 720x1280, és 326 ppi. (Moto G)



#Google #játék #Oculus Rift #VR szemüveg #Cradboard #HD kijelző
2015. dec. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

én is műanyagot vettem. 1280x720 as a kijelzőm 5.5 -ös képátmérővel.

Bár ha nagyon akarom akkor látom a pixeleket, de abszolút a vállalható kategóriába tartozik még.

Amire nagyon figyelj a szemüveg választásánál az az hogy az adott szemüveghez mekkora képátlót írnak ami megfelelő. Az én telefonom épphogy teljesen pontosan belepasszol még :)

2015. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm válaszodat! :)
2015. dec. 14. 06:53
 3/4 anonim válasza:
Szerintem érdemes egy Cardboardon kipróbálni, mielőtt egy drágább változatot veszel. Még S6-tal is pixeles a kép, és a Cardboard amúgy sem olyan élmény, mint egy igazi VR sisak, így kérdéses, hogy ilyen felbontással mennyire élvezhető.
2015. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Abban teljesen igazad van, hogy nem olyan mint egy Oculus, vagy bármilyen más. Csak gondoltam kipróbálom ezt is.

Lehet ha 2016 nyarától piacra kerülnek az Oculus Rift-ek, megvásárolok egyet.

2015. dec. 15. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!