Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kezdett el minden 9...

Kszk2 kérdése:

Miért kezdett el minden 9 éves minecraftozni?

Figyelt kérdés
Régen (Pár éve) még voltak normális Minecraftos youtube csatornák, és a szervereken is csak normális emberek játszottak. Most meg minden teli van 9 évesekkel :P

2015. dec. 6. 10:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nincs azzal gond ha játszanak hisz nagyon jó egyszerű de mégis nagyon szokszínű játék. Csak az a baj, hogy ezek a 9 éves kisfiúk habzó szájjal káromkodnak mikor a másik kisfiú mondjuk felgyújtja a házát vagy ilyesmi. Borzasztó.



Ajánlom neked a moddolt minecraftokat, sokkal bonyolultabb több intelligenciát kíván. A Feed The Beast ra keress rá. Az olyan mintha egy pár darabból álló legot lecserélnél egy valódi autó építőelemeire. :D Csak példaként csinálhatsz atomreaktorokat, napelemeket, feldolgozó rendszereket. Berakod a chest be a fémeket, az kiszívja elosztja ledarálja kiégeti majd ismét szortírozza a megfelelő helyre, és ez csak a jéghegy csúcsa. Elképesztő dolgokat lehet megcsinálni.


Nézd meg ezt a videót, garantálom, hogy rohadtul tetszeni fog.


https://www.youtube.com/watch?v=T8RVvS0E2nI

2015. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jól ismerem a modolt Minecraftot :D

Anno Tekkittel (A Classic-al) játszottam most FTB-t tolom (Direwolf20/Regrowth/VoidWorld)

De szinte az összes modpacket kipróbáltam már XD

2015. dec. 8. 20:56
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ui:

Próbáld ki az ATlaunchert

(Olyan mint a FTB csak más packok vannak)

[link]

2015. dec. 8. 21:02
 14/16 anonim ***** válasza:

Ismerem az ATlaunchert, de kösz a linket. Ott a karma pack ami bejött.


FTB ben ami rohadtjó modpack az mind egyedi modpack amit PACK kóddal érhetsz el. Ez a not enough tech és a test pack please ignore 2.

2015. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy nagyon odaestek a géphez. Barátom már 8 évesen tolta a world of tankst, meg a farming simulatort, én meg most lettem 15 és 13 évesen kaptam egy gyenge laptopot. Mivel beteg lettem nyáron így most kezdtem el jobban játszani, van youtube csatornám is, de kb anyit szoktam játszani ami videóként van fent.

Én kibírtam hogy ne nyavajogjak 9 évesen, hogy én szeretném elcseszni az életem avval hogy 24órából 20-at a gép előtt üljek.

2015. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Erre több válasz is van


1. Látták ZsDav, Chabinho, Doggyandi stb videóit és hogy ez hűű de menő


2. Ebbe nincs sok erőszak és a szüleik ezt engedik


3. Ez az egyetlen játék ahol felfogják mégis miről szól, mit kell csinálni stb.

2017. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!