Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta San Andreasban ha kicserél...

Gta San Andreasban ha kicserélek minden járművet nem fog beszaggatni a játék?

Figyelt kérdés
Grafikát persze lejjebb húzom.

2015. dec. 7. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ha rendesen modolod akkor nem fog és még grafikát se kel lejebb venned(mivel csak járműcsere és nem grafikai tuningot csinálsz). de ha nem rendesen modolod akkor lehet újra is telepitheted. ha tudod hogy kell rendesen modolni akkor nem lesz semmi gond de ha nem akkor előbb tanuld meg néz videot youtube-n vagy olvass fórumokat. :)
2015. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gta garage managert használok, már jó sok járművet kicseréltem, össz vissz 68-at, biztonsági mentést is csinálok, a baj az hogy néha borzasztó lesz egy két kocsi irányítása a régihez képest
2015. dec. 8. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazábol ez rohadtul gépfüggő
2015. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 azért nem épp gépfüggő. ha grafikai modokat csinálna a kérdező akkor az de csak jármű cseréket csinál. én anno régi gépemen(ami majdnem velem egyidős volt tehát antik gépre gondoljatok) elég sokat modoltam járműveket és fegyvereket de ugyanugy ment mintha nem lenne modolva a játék. bár amikor grafikai modot akartam ott már voltak fagyások de nem ismétlem NEM a kocsik/fegyverektől mert azok nem érintik a teljesítményét.
2015. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!