Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bizonyos dolgok eltűntek a...

LyahFayew kérdése:

Bizonyos dolgok eltűntek a simsben. Valaki találkozott már hasonlóval? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

fontos megemlítsem, hogy letöltött játékról van szó.

Megvolt majdnem minden kiegészítőm, aztán letöltöttem hozzá a Szigetvilágot is, ami nem volt meg. Minden prímán működött elsőre. Következőleg kiírta, hogy helyezzem be alemezt, nem érzékeli. Hát jó, megcrackeltem újra... semmi. Úgy döntöttem, inkább letöltöm. Ezután történt az, hogy mikor választani kéne a mentett játékok közül (nem tudom, ezt a panelt hog hívják) eltűnt minden. Nem csak az eddigi játékaim, a szonszédság, de még a menüből is minden.

Az alábbi kép talán jobban is leírja, hogy mi történt: [link]

Letöröltem a kiegészítőket és újra telepítettem őket, de továbbra sincs sehol semmi. Hibakódot nem kapok, nem írja ki, hogy lemez nincs a meghajtóban. Azzal is próbálkoztam, hogy letöltök egy szomszédságot. Azt se hozza be. Valaki tud ezen segíteni?



2015. dec. 9. 20:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Néhány hibát láttam a kérdésben, pontosítok:

sims 3-ról van szó egyébként, a negyedik sor elején az pedig "letörlöm" akart lenni

2015. dec. 9. 20:12
 2/2 anonim ***** válasza:
üdv! tedd újra az alap játékot töröld le a kiegészitőket. sziget világot ha meg fel akarod rá tenni akkor rakd fel hozzá az összes patchat mert hibás lesz. sajnos a tört verzióval ez a baj hogy könnyen tönkre teszi az alapjátékot.
2015. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!