Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogy sikerült letöltenie...

Valahogy sikerült letöltenie a gépemnek és telepítenie is a netről, egy teljesen kínai programot, hogyan tudnám kiírtani? Valaki találkozott már hasonlóval? Lentebb kifejtem ˇˇˇˇˇˇ

Figyelt kérdés

folyton bevillog a bal alsó sarokban, és sehogyan nem tudom kitörölni, mindennel próbálkoztam már, még a játékokból is kiléptet, hogy jelezze pl, hogy 22% meg ilyenek, de kínai jelekkel van minden, a memóriámat is zabálja (RAM) meg szerintem a procimat is felpörgeti:/ Segítsetek légyszíves!

Előre is köszi!



2015. máj. 31. 09:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat helyesbítek a *jobb alsó sarokban villog folyton az asztalnak :/
2015. máj. 31. 09:53
 2/11 anonim ***** válasza:
malwarebytes, hitmanpro-al nézesd át a gépet
2015. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 belapus ***** válasza:

Túlságosan terhelt elméjű géped lehet, ha a felhasználó engedélye nélkül tölt le és telepít alkalmazásokat.Bele sem merek gondolni ezek után, milyen lehet a felhasználóé ?

- Szét kellene nézni a telepített programok között.

- Kiválasztod a szükségteleneket, és törlöd.Megfontolandó, hogy csökkentett módban hajtsd ezt végre.

- Vírusirtás ( pl. online NOD ).

- AdwCleaner, Malwarebytes, Hitman Pro egyikének vagy akár mindegyikének futtatása.

2015. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem az engedélyem nélkül települt, csak agta 5-höz töltöttem le egy cracket, persze nem az volt :/ én hülye... van malwarebytes, meg eset smart security 6-om van érvényes licenszel és mind a legújabb vírusdiagnosztikai laborja van mindkettőnek. Nem endszertelen a gépem egyáltalán, nagyon is karban van tartva és átlátható, gondozva van folyton, csak sajnos ezt most "bekapta". Egyébként le lett futtatva mindkettő program, de nem sikerült kiírtania, talált olyasmit, kínai jelű progit meg ilyeneket le is szedte, de nem szűnik meg ez a probléma, mocskos makacs egy program lehet :S
2015. máj. 31. 10:53
 5/11 belapus ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod még ezt is...


[link]


...vagy egy másik AV-gyártó hasonló megoldását.

2015. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" eset smart security 6-om"



8-as a legújabb

2015. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg karanténba rakni manuálisan(kézzel), majd újraindítani a gépet
2015. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanez van a gépemmel. :/ Melyikkel sikerült eltávolítani a programot?
2015. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos sehogy nem lehet leírtani... terheli a rendszert, zabálja a memóriát, és akárhol akármivel is próbálom eltüntetni, csak az a hibaüzenet jön, hogy a műveletet nem lehet végrehajtani, hozzáférés megtagadva... még ha ctrl+alt+del-ettel előhívom a feladatkezelőt, ott sem engedi leállítani, ugyanez az üzenet... pedig valami 6 helyen 20k-kaz zabál a memóriából a folyamatoknál... :(((

H!E!L!P!

2015. júl. 26. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..

#3-as (2015-06-29 21:00-kor kelt) hozzászólásában már kifejtettem: utólagos kártevőirtást vagy csökkentett módban, kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett, vagy az inkriminált meghajtót tiszta gépbe áthelyezve, vagy rendszerinduláskor lefutó antivírus-termékkel érdemes végrehajtani.

2015. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!