Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok Minecrafton...

Miért nem tudok Minecrafton egy szerverhez sem csatlakozni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

eredeti a minecraftod? akkor tudnod kéne majdnem mindre ha viszont tört akkor nem valószinü.

tegyük fel azt hogy van egy kliens(nem hivatalos) legyen pl mestermc ez úgy mond privát kliens, az csinál egy saját szervert akkor arra csak a mestermc klienssel tudsz fel csatlakozni. ha eredeti a minecraftod akkor ellenörizd hogy a tüzfalba bevan-e téve hogy ne blokkolja le. ha nincsen meg eredetibe akkor javaslom valami privát klienset használj azon müködik sok szerver

2015. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, csak ahhoz a szerverhez sem tudok, amit én csináltam, pedig a húszmillió (magyar) leírás alapján minden stimmel benne. (Átnéztem többször is)
2015. dec. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!