Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 online-ban nem látom a...

GTA 5 online-ban nem látom a térképen autó, motor, repülő. Versenyeket, csillagokat, stb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem játszani még láttam, de hamar eltűnt. Azt hittem, hogy ennek így kell lennie, de most már 34 es szinten kételkedek benne...láttam videókat és mindenkinek látszott. Valamit elállíthattam? Nagyon szeretném látni mert így csak a telefonon keresztül tudok csatlakozni ami eléggé rossz. (az utcán simán se látni a kék köröket nem csak a térképpel van baj) A boltokat, fodrász, ruha,fegyver, kocsimosó, tetkó, kocsi műhely meg ilyenek látszódnak de a többi nem. Mit csináljak, hogy újra jó legyen?

2015. dec. 10. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nyilt sessionba vagy, vagy pedig solo? a soloba nem láthatod térképen. nyíltan meg igen
2015. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ellenörizd a beállitásokat nem-e állitottad át hogy mindig solo-ra csaatlakozzon
2015. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Hol ellenőrizzem melyik van beállítva mert ilyen opciót sehol nem találtam?
2016. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem megy....hogy tudnám újra látni a térképen?

hol kell beállítani?

2016. febr. 9. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez segített: [link]
2016. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!