Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az, hogy CS:GO-ban 6ot...

B1nc1 kérdése:

Mi az, hogy CS:GO-ban 6ot nyertem egy huzamba es nem rankup-ol fol?

Figyelt kérdés
Altalaba (eddig) negy nyeres utan feldobott (ha egy mas utan nyertem nagy jatekot). De most mar a hatodik jatekot nyertem egy huzamba es nem dob fel. Az elmult ket jatekban a full ellensge es az en csapatom is DMG-volt es en voltam az egyetlen MG2-es (top frag-eltem) es nem dobott meg mindig fel... Kezdek ideges lenni mert ha majd egy jatekot vesztek akkor majd kezdhetem ujra elorol....

2015. dec. 13. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a játék is a sakkban használt Élő(ELO)-rendszert használja. Ha sokkal gyengébb besorolású ellenfeleket győzöl le, (szinte) semmit nem fejlődsz, ha viszont egy gyengébb győz le téged, hatalmasat zuhansz.
2015. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt ertem, de mint emlitettem az utolso ket jatekot amit nyertem, mind a kettoben szinte az egesz ellenfel csapat magasabb rank-be volt besorolva mint en es ugy is top frag-eltem. Es ennek ellenere nem rakott engem feljebb...
2015. dec. 13. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Topfrag nem szamit, kizarolag az MVP-id szama, aranya.
2015. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most mar kezdek ideges lenni mivel mar 8 jatekot nyertem egyhuzamba (az elmult harom napba), es annak ellenere hogy az utolso mecsben top frag-eltem (8 MVP csillaggal). Valami 16-4 re nyertunk es az egesz ellenfel csapat DMG volt mig en MG2 vagyok es meg mindig nem dobott fel ...
2015. dec. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!