Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS: Go Map segítséget?

CS: Go Map segítséget?

Figyelt kérdés
A cs go-ban nagyon kevés map van amit lehet játszani versengőben. Néhány videósnál látom, hogy vannak olyasmik mint az Agency stb. Én megkerestem azt az agencyt és fel is iratkoztam rá, de nem lehet úgy játszani vele versengőn mintha pl. duston játszanék. Hogy lehetne megoldani, hogy ne a műhely fülben legyen hanem a hagyományosban? Előre is köszönöm!

2015. dec. 13. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

15 jatszhato map van, majd az uj operationnel jon meg be par uj. De az Agencyt ne vard nagyon, mert az az elozoben volt jatszhato.


Community szerveren amugy jatszhatsz barmilyen mapen, csak az official valve szerverek korlatozodnak erre a 15 mapre.


Amugy mind a 15 palyan ennyire profin tolod, hogy beleuntal?:)

2015. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igazságtalanság. Még csak nova 3 vagyok és a többi még nem untam bele, csak jó lenne néhány új. Az az operation cuccos az mi amúgy? Köszönöm a választ!:)
2015. dec. 14. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!