Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen egy szabadulós játék?...

Milyen egy szabadulós játék? Érdemes befizetni?

Figyelt kérdés
Most nyilt nálunk egy új a "Cseles Kelepce". A régebbin is gondolkodtam már (escape house) hogy el kellene menni családilag, de bizonytalan vagyok mert azért nem olyan olcsó..(persze ez is viszonylagos). Kinek mi a tapasztalat?
2015. dec. 15. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
fix időd van, ha jól tudom 60 perc. Rengeteg fejtörőt meg ilyesmit kell megoldani hogy kijuss. Egyszer jó szórakozás, persze nem árt, ha legalább 16+ os emberekkel mész, mert kell hozzá egy adag lexikális és egyéb tudás is.
2015. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia. Mindenképp érdemes kipróbálnod. Én már sokszor voltam, és imádom: nagyon jó szórakozás.

Fontos, hogy olyat próbálj ki előszőr, ahol a szórakozás a lényeg, és nem az, hogy újra vissza kelljen menned, ha esetleg nem jutnál ki a megadott idő alatt.

Vannak olyan termek, amelyek inkább ezt tartják előtérben. pl: titkom.com

2016. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én a Záróra szabadulós játékot ajánlom, teljesíthető izgalmas játékok...segítséget is nyugodtan kérhetsz, nem kérnek érte pénzt és nincs időlevonás.


www.closingtime.hu

2016. ápr. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Talán azóta már kipróbáltad, de ha nem talán segíthetek....én is nagyon szeretem a szabadulós játékokat, voltam már több helyen korábban. Alapból ugye többen kell mennetek játszani, így oszlik az ára is. Tényleg van olyan szabadulós játék ahol szükség van lexikális tudásra, de nem mindenhol van ez így - szerintem jobb is, mert élvezhetőbb a logikát keresni mint azon agyalni amit tudod hogy nem tudsz. Nagyon jó játék, érdemes legalább egyszer kipróbálni.
2016. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hookuszpook ***** válasza:

Szia!

Megmondanád, hol van az a Cseles Kelepce szabadulós játék? És közben kiptóbáltad már?

2016. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!