Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Karácsonyra Xbox360-at szeretn...

Karácsonyra Xbox360-at szeretnék vásárolni gyermekeimnek. Véleménykre lennék kíváncsi, hogy most érdemes-e megvásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy már van Xbox 360 one, de sajnos pénzügyileg azt nem engedhetem meg magamnak. Így Xbox 360 E 500 GB + OM Kinect-et néztem ki.

Arra lennék még kíváncsi, hogy pár év múlva lehet-e majd játékot kapni hozzá.



2015. dec. 16. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
És az "Xbox 360 E 500 GB + OM Kinect" kombót mennyiért találtad?
2015. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hááááát... Nehéz megmondani. Sok komolyabb új játék már most nem jön ki rá, ha meg mégis, akkor erősen butított grafikával/megnyirbált játékmenettel. De attól függ hány évesek a gyerekek, meg milyen játékokat szeretnek, mert a régebbiek is nagyon jók még ma is és azokkal is jól el lehet lenni sokáig, ha eddig kimaradtak nekik. Amúgy személy szerint inkább Playstation 3-at ajánlanék az exkluzív játékai miatt, bár a legtöbbjük nem feltétlenül a fiatalabb korosztálynak való, csak megemlítem, mert fanboy vagyok... :D
2015. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

120000 Ft-ért, ami tartalmaz 6 játékot is.

Az egyik gyerek 11, a másik 20, de mindketten lányok.

Közben találtam egy olyan kommentet, hogy a 360-ra meg fog szűnni az internet támogatás, ezáltal a multiplayer funció is.

2015. dec. 16. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már simán kapsz egy Xbox One-t játékkal.
2015. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100-ból már van Xbox One, igaz kinect és játékok nélkül. Milyen játékok azok? Csak mert ha mind fiús, akkor nem biztos, hogy jó vétel, hiába a 6 játék.
2015. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik 6 játékot adják hozzá (gyanítom, Kinect-eset), de annyiért nagyon drága.
2015. dec. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rég valahol 130-ért láttam Xbox One-t 3 játékkal. Feleannyiért még megérné.
2015. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én három napja vettem 73.000 Huf-ért Tescoban, Kinect nélkül. 95ért láttam olyan amihez Kinectet is adnak + 2 játékot. 120ért már terrás One-t kapsz. Játékokat szerintem még 2-3 évig ki fognak rá adni, azért annyira még nem elavult konzol... Az a Kinect nem feltétlen szükséges, nem ismerem a gyermekeidet,de tekintve hogy lányokról van szó, nem hiszem hogy akkora igényük lenne erre,ha tévedek akkor elnézést. :)
2015. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!