Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell élő ellenfelet...

Hogy kell élő ellenfelet szerezni élő társasjátékhoz?

Figyelt kérdés

Magányos környezetben élek, anyám nem szereti a társasjátékokat, a környezetemben nem szeretik szintén, barátaim nemigen vannak, akik vannak, nem érnek rá, az utcáról pedig mégsem rángathatok be idegeneket (akiket szintén nem érdekel), hogy játsszanak velem.


Ez az egyetlen hobbi, amihez még értek is. Messze túlmutatnak a dobás-lépés mechanizmuson. Szomorú látvány, hogy porosodnak a polcomon és arra kényszerülök, hogy kockuljak.


Oké, hogy léteznek szoftverek erre, de én az élő verziót akarom, lehetőleg ingyen. Vagy ha más nem, venni egy mesterségesen előállított élő intelligenciát, amivel bármilyen élő társasjátékot lehet játszani (Ez szinte biztos lehetetlen, de ha egyszer nem találok ellenfeleket...)


Próbáltam nézni ilyen csoportokat, de nem találtam olyat, ami viszonylag napi szinten, illetve ingyen van. Ráadásul ezek a csoportok által nem biztos, hogy pont azok a játékok lennének játszva velem, amit szeretnék.


2015. dec. 18. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy, mert nekem is csak porosodnak a cuccaim.
2015. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért érdemes kipróbálni csoportokat, ha nem tetszik, bármikor távozhatsz. De ott egyrészt olyan játékokat is megismerhetsz amiről most még nem is tudod hogy milyen jók, másrészt jó eséllyel azok az emberek is nyitottak lennének azokra a játékokra amikkel rendelkezel és szívesen kipróbálnák. Illetve ha rendszeresebben akarsz játszani mint egy adott csoport, keress több csoportot és oszd be hogy mikor melyik csoporttal tudsz játszani. Még alkalmazkodni sem muszáj, ha elég sok embernek tetszik a játék amivel rendelkezel, csinálhatsz belőlük saját csoportot.
2015. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

èn a párommal szoktam jatszani.persze ritkan van kedve.

ha most nincs parod,gondolom ez nem vigasztal,de ha lesz,akkor ajánld fel majd neki. bár ne a kapcsolat elejèn, akkor a "nem nèzed meg a társas játèkaimat?" kèrdès kicsit fèlre èrthető:D de idővel akár ő is lehet a társad. na meg kèsőbb a gyerekeid nagyon fognak szeretni ha játszol velük

2015. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#1 Budapest vonzáskörzetében vagyok. Mik porosodnak Nálad? Privátold kérlek.


#2 Igazság szerint tagja vagyok egy csoportnak, de egyrészt túlzottan ritkák az összejövetelek, másrészt sose bírom ki, hogy ne költsek kajára ilyenkor. Harmadrészt pedig sokszor van "üresjárat", hogy pont velem nincs játszva (Tisztában vagyok önző, gyerekes személyiségemmel). Egy saját csoport nem is olyan rossz ötlet.


#3 Nekem is van párom, aki imád játszani - csak havonta tudunk találkozni egy-egy napot és elég messze lakunk még egyelőre egymástól. Gyerekeink is a negatív kamaszkorban vannak (vagyis mínusz tíz éven túliak)

2015. dec. 19. 16:26
 5/5 gyte2015 válasza:

Győrben hetente két alkalommal fixen klub délután/est van megtartva. Szerdánként 17-22, vasárnap 15-20 óráig.

Sajnos egyelőre nincs az egyesületnek olyan kapcsolati háttere, hogy a Bp.-en is legyen ilyen eseményeknek helyszíne :( Esetleg a GÉM-Klub-ot tudod felkeresni (Ráday u.).

2016. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!