Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire érdemes elkezdeni a...

Mennyire érdemes elkezdeni a Batman Arkham Origins-t kevés angol tudással?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kijátszani a játékot, miután végzek a City-vel, de most vettem észre, hogy nincs még magyarítása, nekem pedig nincs túl nagy szókincsem sajnos angolból. Ezért szeretném megkérdezni, hogy mennyire jó a sztorija, illetve mennyire érdemes így elkezdeni, hogy nem fogok mindent megérteni belőle? Várjam ki a magyarítást, vagy ez a játék nem a sztoriról híres, hanem inkább a játékmechanikai elemeiről, és az akcióról? A City-nek eddig nagyon tetszik a sztorija, ezért kérdem. 16 éves vagyok, és sajnos annyit tudok angolul, amennyit a suliban tanítanak, illetve amennyit össze tudtam szedni játékokból, és az internetről, tehát viszonylag keveset. Ezen változtatni fogok, amint tehetem, ha az iskola nem tanít meg, akkor majd tanfolyamon meg fogok tanulni jól angolul. Ezt csak azért írom, mert nem lustaságból nem tudok, de sajnos magamtól ennyire futotta eddig. A magyarítás nem tudni mikor jön ki, talán pár hónap, de én most szünetben szeretném végigjátszani az Orgins-t.

2015. dec. 19. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
"hanem inkább a játékmechanikai elemeiről, és az akcióról? " Nincs benne új játékmechanika, ugyan olyan mint a City egy az egyben, csak a sztorija más. Szerintem nem sok értelme van ha nem értesz belőle semmit, lényegét veszti az egész. Bár őszintén szólva a magyar fordítás amúgy is megöli kb. a játék párbeszédeinek felét, tehát mindegy.
2015. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem sok értelme van ha nem értesz belőle semmit"


Erős túlzás, hogy nem értenék semmit. Még ha a bonyolultabb összetett mondatokból pár szót nem is értek meg, akkor is a sztorit magát fogom érteni, hogy mikor ki-mit csinál, és épp kit kell lekapni, vagy kinek mi a terve/célja. A lényeg meg fog ragadni, viszont biztosan lesznek dolgok, amik homályosak lesznek, vagy csak épp mondatokban 1-1 szó, amit nem fogok érteni.

2015. dec. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!