Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Batman filmeket érdemes...

Melyik Batman filmeket érdemes megnézni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még egy Batman filmet SE láttam, de nagyon érdekel. Le tudnátok írni az újabb filmek közül azokat, amiket érdemes megnéznem, hogy tudjam az egész történetet, szereplőket, stb. ?
2014. febr. 22. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


ezek már az újak,amiben christian bale játszik, az eredetieket én sem láttam de ezeket is érdemes megnézni

2014. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csakis az új három filmet ajánlom. Ezek zseniálisak.

Sorrendben:

1. Batman: Kezdődik

2. Batman: A sötét lovag

3. Batman: Felemelkedés

2014. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a filmek után próbáld ki a Batman Arkham játékokat is nagyon ütnek
2014. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan az 1989-es Batman filmet tartják az etalonnak. Ha másért nem is, érdekesség gyanánt érdemes megnézni. Esetleg a folytatását, a Batman visszatért is, de ha jobban tetszik az új Batman filmek stílusa és hangulata, akkor ezt inkább mellőzd.


Viszont a két másik '90-es évekbeli Batman film kerülendő, főleg a Batman és Robin, ami minden idők egyik legrosszabb filmjeként van számon tartva.

2014. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valamint vannak nagyon jo animáció adaptaciok is pl the dark knight returns 1,2 batman beyond, batman under the red hood, batman vs superman public enemies es még sorolhatnam :)
2014. máj. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!