Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik éri meg jobban? CS:GO...

Melyik éri meg jobban? CS:GO vs Hearthstone

Figyelt kérdés
20 eurót töltenék fel, valamelyik oldalra, de nem tudom, hogy melyik legyen. Cs-vel többet játszok, Hs-ezek is, de már kevesebbet. Nem tudom eldönteni, hogy CS skinek érik meg jobban, vagy HS-ben egy teljes adventure?

2015. dec. 21. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A skinekkel nem mész semmire. A lapok kellenek a deckekhez ergó hasznosabbak, de annak sincs értelme, ha nem nagyon játszol vele.

Ebben az esetben (és mert van egy kis késztetésem a szerencsejátékra) vennék 10kulcsot és abbol a ládából nyitnék 10-et ami benne van az alap dropban és a legértékesebb skinneket tartalmazza.

Ha nem hozza vissza az árát akkor ugyan azt kapod, mint amúgy: semmit.

Ha visszahozza akkor pedig dönthetsz, hogy nézegeted őket vagy eladod és veszel játékot belőle.

2015. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold mind kettőt. Ha ennyire nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel, akkor add nekem :d. Vegyél valami más játékot a 20 euróból szerintem.
2015. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A CSGO skinek mellett szól, hogy a legtöbb kollekció értékálló, és a steam rendszerén belül megmarad a pénzed.

HS-re én adventuret vennék, ha keveset játszol, mert úgy se fogod sose kifarmolni.

2015. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!