Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-t Megéri megvenni csak...

GTA V-t Megéri megvenni csak az online része miatt?

Figyelt kérdés
A single playert már végigjátszottam és így nem vagyok benne biztos, hogy most megvegyem-e. Eredetileg úgy terveztem hogy ha majd lemegy az ára (kb 6-8 ezer alá) akkor veszem meg, de újra lett telepítve a gép és újra le akartam tölteni, de már 3 napja töltődik és még csak 25%-on van.(torrent) Meg azzal nem lehet onlineozni. Ezért elgondolkoztam a megvételén. Barátok kellenek ahhoz hogy élvezhető legyen? Hallottam arról is hogy sok a hacker. Nagyon zavaróak, vagy azért lehet normálisan játszani?

2015. dec. 22. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora egy sóher vagy.
2015. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok a hacker, de a tolvaj még több.
2015. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Lehet... :D

2: És akkor te összességében ajánlod?

És ami a legfontosabb lenne, hogy barátok nélkül is lehet élvezni?

Mert el sem tudom képzelni hogy milyen lehet ez az online. 1-2 videót láttam de azokból nem lettem sokkal okosabb..

Majd megpróbálok utánaolvasni és gameplayeket nézni.

(azért még ide is várok válaszokat :) )


Egyébként azért is tettem föl a kérdést mert steamen most vannak leárazások, és lehet hogy ezt a GTA V pénzt másra költeném.

2015. dec. 23. 00:05
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Tudod te mikor megy le 6-8 ezer alá? Majd ha kijön a GTA VII te büdös zsidó! Ha nincsenek barátaid Online-ban és nem tudsz angolul se akkor inkább hagyd az Online részét.
2015. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek van annyi pénze hogy meggondolatlanul szórja el játékokra. Mert ugye nem ez az egyetlen ami kéne.

Angolul tudok, de akkor ha már csak ilyen válaszok jönnek inkább ne jöjjenek. Megszoktam már hogy a gyk általában nem segít. Talán túl bonyolultan tettem fel a kérdést. Csak annyit szerettem volna hogy valaki leírja hogy barátok nélkül el lehet-e szórakozni onlineban is órákat.(Barátok jelentése nálam: akiket a való életben ismerek.)

2015. dec. 23. 13:23
 6/11 anonim válasza:
82%
ha máskor ilyen kérdést teszel fel, ne írd oda hogy letöltötted mert arra ugranak, tapasztalatból mondom, bár igazából semmi értelme, azt szedsz le amit akarsz, nem büntetik, csak hát a jó nép, mindig bele tud kötni valamibe, és arra költöd a pénzed amire akarod ugye, mindenki tölt le mindent a netről, de a játékokra jobban ugrik a nép... na szóval ennyit erről, csak egy kis baráti jó tanács :D .... a kérdésre pedig, nem muszáj hozzá élő, igazi haverok, anélkül is jól elehett vele lenni, de azért csak azért külön pénzt kiadni, a te dolgod.....
2015. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BestGameSoft válasza:

Kérlek mondd már el honnan szeded le !!! + LINK


Köszi ! :D

2015. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BestGameSoft válasza:
Amúgy ne vedd meg ! Inkább kérd kölcsön valakitől vagy keress valami pack-et !
2015. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

# 7: Privát üzenetben küldöm, mert különben a moderátorok törölnék.

2015. dec. 23. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 Ncore
2015. dec. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!