Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » "Nem engedélyezett a grafikus...

"Nem engedélyezett a grafikus hardver elérése"- ezt a hibaüzenetet dobja ki rust közben. Ez mitől lehet, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 14:50
 1/4 anonim válasza:
2015. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ezzel nem jutottam előbbre.
2015. dec. 24. 15:10
 3/4 SD88 válasza:

Ugyan ezzel a problémával küzdök én is jelenleg. Ami érdekes hogy nekem eddig nem csinálta ezt a gépem és pár hónapja még nem volt ilyen hibája, hozzá nyúlva, változtatva nem volt semmi. Másik forumon találtam még ilyen opciókat:


Személy szerint két lehetőséget látok.

Először is, cserélj tápot, valszínüleg a táp nem tudja kiszolgálni a videokártya igényeit.

A másik lehetőség, hogy a drivert cseréled le frissebbre, vagy régebbire (inkább régebbire ahol, feltételezem, működött).


- Driver frissítés???

- Nincs melege a kártyának?

- Túlhajtás van?


Ha esetleg időközben megoldódott a problémád,tippeket szívesen fogadok. :)

2016. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök! Nekem csak BF1 közben csinál ilyet! A VGA-n vízhűtés van és a gyári OC-nál nincs jobban húzva!
2018. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!