Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a cs go?

Miért nem jó a cs go?

Figyelt kérdés
Megvettem a cs got és jól müködött de aztán újra telepitettem a laptopomat és feltelepitettem a cs got és bekapcsolom a cs got meccs keresést indítok és amikor talált meccset akkor nem tudok rálépni hogy folytatás és utána hibát kap és azt írja a counter strike global offensive leállt. Ez miért van és mi tudok tenni hogy jó legyen ???

2015. dec. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
videokártya illesztő programot feltetted? microsoft visaul C++ redistribute-okat telepítetted? directX le van frissítve? gép felrakott minden windows frissítést (4.5ös keret rendszer stb)?
2015. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek mind meg vannak
2015. dec. 24. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megoldja, de nézd meg, hogy átengedi a windows tűzfal?
2015. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta se jó
2016. jan. 4. 20:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó lett frissitettem az nvidiát meg még csináltam valamit az nvidián belül és jó lett.

Köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 5. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!