Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed: Brotherhood...

Yoni03 kérdése:

Assassin's Creed: Brotherhood mitől akad?

Figyelt kérdés

Elvileg simán kéne futnia max grafikai beállítások mellett, de lowon is szaggat, meg alacsony az fps (18-25). Vagy csak lovagolok a városban és 3 másodpercenként megakad, meg lassan tölti be a textúrákat. Lehet az a baj, hogy kevés hely van a HDD-men? Vagy csak túl sokat játszok mostanában és "elfáradt" a gépem?

Konfig:

Processzor: Intel Core2 Duo CPU E7400 2.80GHz, 2800 MHz

Memória: 2x2 GB DDR2-1100 DDR2 SDRAM

Videókártya: NVIDIA GeForce 9600 GT

Op. rendszer: Windows 7 64bit

1024x768 felbontással futtatom



2015. dec. 25. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg egy hibás fálj lehet. Újra kéne rakni a játékot.
2015. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számos hibája lehet, az például eléggé nagy hiba lehet, ha nincs elég hely a HDD-n, minimum 30-40 gigát megkéne tartani. Egyébként vírustól is lehet, nézd meg, hogy ha nem fut a Brotherhood akkor mennyi a CPU Usage és a RAM Usage, ha túl magas (a CPU-nak 0-5 között kéne mozognia, ha semmi sem fut, a RAM-nak 20-40). Ha pedig minden normális és még mindig szaggat, akkor hibás a a játékban egy-két fájl.
2015. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap kiporszívóztam a gépem belsejét, mert elég poros volt, kb. 40 gigát felszabadítottam a HDD-men, és a Razer Cortex: Game Booster-t is letöltöttem, most kicsit magasabb beállításoknál 25-32 fps-em van. A CPU használat 0-10 között mozog a RAM 40-50 között. Az Avast-al végigfuttattam egy "Okos vizsgálat"-ot és ezt adta ki: [link] Szóval vírus nincs, de optimalizálásra szorul a gépem
2015. dec. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!