Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kik a jó toposok most a...

Kik a jó toposok most a League of Legendsben max 4800-ért?

Figyelt kérdés
Béna topos vagyok,de néha muszáj odamennem,topos champjeim pl Garen,Ryze és Mundo,viszont Ryze-on kívül bannolva szoktak lenni,plusz játszani se tudok velük valami jól.Most én Vladimiren és Trundlen gondolkodom,ők most megállják a helyüket topon?

2015. dec. 26. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nasus nagyon olcsó és jó is. Milyen divisionra kell?
2015. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Westen vagyok silver
2015. dec. 26. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Mundo és GP a két favorit nálam.
2015. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Trundle mocsok OP most, megéri megvenni. Gangplang is egy nagyon jó választás.
2015. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jax, GP, Mundo, esetleg Riven.
2015. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Baromságot mondtam, Riven éppen nem jó, erősek lettek a counterjei topon.

2015. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
GP, Fiora, mondjuk ha nem tudsz játszani mundoval sem akkor lehet nehezek lesznek, főleg GP, de majd próbáld ki. Még jók most Jax, Olaf, Malphite, Hecarim, Poppy.
2015. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gordonid válasza:
Irelia nagyon OP, GP-t is szeretem, nasus a stakjei miatt penta gyanús karakter, ryze szerintem még az után is OP, hogy szétnerfelték. Ezenkívül trundlelel is lehet darálni, bár nincs waveclearhe, csak ha veszel neki hydrát. Lee sin is tud OP lenni, csak nagyon nehéz vele jól játszani, én most fogom megvenni. Remélem segítettem!
2015. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én általában yorickozok és szerintem nehéz le counterelni de garen a személyes kedvencem topra
2016. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!