Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az RGH-s Xbox 360-nak baja van?

Az RGH-s Xbox 360-nak baja van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy az xboxom (RGH,FAT,JASPER) tegnap 4 vagy 3 LED-s hibával állt elő (sajnos nem néztem meg jól, mivel megijedtem és azonnal kikapcsoltam). 7 hónapja vettem az xboxot (használtan magánszemélytől). Azóta sajnos nem volt kitisztítva, de nem is melegedett túl soha, maximum langyos volt a táp. 2 olyan eset volt, mikor megakadt, egyszer GTA 5 közbe, egyszer pedig a napokban, ezt az újraindítás oldotta meg. Szeretném megkérdezni, hogy mi lehet a baja? A 3 vagy 4 LED hiba akkor következett be, mikor az elosztóból véletlenül kihúzódott az xbox kábelje, és ki is kapcsolt a box azonnal. Szerintetek mi lehet ez, mit csináljak vele? Válaszotokat előre is köszönöm!

2015. dec. 27. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azóta, ha bekapcsolod ugyanúgy 3-4 led ég? Ezt a lényeges infót elfelejtetted leírni.
2015. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, kifelejtettem. Nem, bekapcsol, és normálisan működik.
2015. dec. 27. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet az előszele volt a 3 lednek. Biztos, ami biztos én megnézetném valakivel.
2015. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap viszem szervízbe, remélem nem kerül sokba :D
2015. dec. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!