Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A bitefight játék ingyenesen...

A bitefight játék ingyenesen játszható?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én pár hónappal ezelőttig játszottam, és akkor ingyenes volt.
2008. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi az a számla, vagy nem tudom mi, amit emlegetnek?
2008. szept. 15. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingyenesen játszható, de ha nem veszel pénzért ún. pokolkristályt, akkor nagyon nagy hátrányban vagy azokhoz képest, akik vesznek. Próbálkoztam én is vele, de rájöttem, hogy pénz nélkül nem igazán lehet haladni, hacsak nem játszol napi 10 órát.
2008. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ingyenes. De az az erős aki többminden vesz ott, a többieknek esélye sincs. Ha hasonló játékot keresel akkor ott az endof.hu abban nincsenek ilyen pénzért vásárolható előnyök.
2008. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen ingyenes. Csak a pokolkristályért kell fizetni, de azt is csak akkor, ha te akarsz venni.
2008. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2008. szept. 19. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Az összes Gameforge játék így működik. Én nem játszottam napi 10 órákat, mégis nagyon szépen haladtam. Annyi, hogy fel kell menni pl. reggel 8-kor, majd 10-kor, ez kétszer 10 perc mondjuk.
2008. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kiegészíteném:A számla a maga a felhasználóneved,stb...tehát maga az hogy regisztráltál,jár 1bizonyos számlával...ez csak egy elnevezés.de ingyenes
2010. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!