Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimban hogyantudok...

A Skyrimban hogyantudok Sárkányruhát craftolni?

Figyelt kérdés
Már 2 sárkányt öltem meg és ugye nekik a csontyaikbol lehet craftolniruhákat de nemtudom,hogyan kell.White runban probáltam de csak ilyen gagyyi ruhákat tudok (Lvl 9-es vagyok)
2015. dec. 28. 19:20
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
100-as kovácsolás kell hozzá, szóval még nem holnap lesz meg.
2015. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt a skilleknél tudom? Mármint hogyha fejlődök akkor a kovácsolásra tegyek?
2015. dec. 28. 19:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy mellékesen nemtudom mennyiben segit )Ott tartok amikor Sultitude ba kell menni)
2015. dec. 28. 19:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Sulitude*
2015. dec. 28. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:

a helyszín nem számít. szinten múllik. folyamatosan kovácsolj bőr és egyéb cuccokat(amiket olcsó előállítani) és előbb utobb eléred a 100-as szintjét ha nem sajnálod a goldot akkor powertrainingelj whiterun-ban a companian kovácsánál szintenként 5 pontot tudsz powertrainingelni viszont egyre drágább lesz a költsége ahogy nő...

viszont ha csak kovácsolást nyomatod akkor lehet nem leszel elég erős a harcokhoz szóval kell az egyensúly... én most assassin-omnál kb 50-60-as smithingem van 23-as szinten mivel nem a kovácsolásra raktam csak hogy életképes legyen karakterem...

ami a perkeket illeti még ne rakj rá elég majd akkor raknod rá ha elérte 100-at addig tartalékolj elég pontot rá(att függ hogy milyen stilust játszól(assassin vagy harcos)) ez olyan 6-7 perk pontot jelent.


javaslatom: minden állatot vadász le a vadonban a bőrükért hogy tudj smithing-ezáltal nővelve a smithing szinted...

2015. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2015. dec. 28. 20:43
 7/7 hollófernyiges ***** válasza:
Whiteruntól északra az egyik banditatanyán van egy transformation-könyv, azzal a vasércet ezüstté majd arannyá lehet változtatni. A crafting a termék ára alapján növekszik, szóval gyémántos aranynyaklánccal elég látványos fejlődést lehet elérni és nem kell hozzá befektetett skillpont sem.
2015. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!