Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimban elakadtam tudnátok...

A Skyrimban elakadtam tudnátok segiteni? (Lent, hogy hol)

Figyelt kérdés
Ott akadtam el amikor Thalmor Embassyban valami partyra kelett elmenni.Elmentem és volt eggy csávó a padon bennt és neki kelett szolni,hogy terelje el a figyelmet.Elterelte es mi addig bementünk Melbournal valami Labirintuss félébe.Ott nálamvolt eggy papir amin rajta volt a nevem.Valamit megkelett keresni de nemtudom mit mindent velszedtem amit csak tudtam.Es aamikor azon az ajton kelett bemenni aahol volt az eggyik őr akkor ő mindig észrevett és nemtudtam megmenekülni.Amikor menekültem akkor pedig megint vmit megkelett keresni de még aztsem találtam meg.Röviden mindig eszrevesz valaki es meghalok.
2015. dec. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
miután az elf-fel hátramentetek és bezárta utánad az ajtót onnantól fölös lopakodni. az első 2-3 őrt talán ki tudod kerülni amíg kijutsz az "udvarra" de ott mindig észrevesznek ezért kár is lopakodni mert harcolnod kell velük. kemény rész pláne ha nem adtad oda minden cuccod az elfnek indulás előtt... aztán ha udvaron mindenkit levertél akkor bemész a jelzett épületbe ott pár cuccost fel kell venned és a fogolyt kikérdezni majd elengedni aztán a pincén keresztül mehet a menekülés...
2015. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi csak sajna minden fegyverem pajzsom ijjam vértemet odaadtam neki. Kaptam eggy parasztruhát és ennyi.Szoval valami csoda kell,hogy megcsináljam
2015. dec. 28. 20:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Eggyet belémüt és meghaltam
2015. dec. 28. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
a konyhánál vagy hol van egy argonian asszony annak kicsit majd baxxa a csőrét h ott vagytok de valahol ott (nem a konyhában hanem egy kisebb kamra szerű helységben) asszem feltudod venni a cuccaidat amit előtte oda kellett adnod a csávónak. a rossz cuccokat adtál neki akkor cumi. van am magyarítás a játékhoz, ha nincs fent rakd fel :) ezt a küldit én se szerettem, sokszor nem tudtam mivan... valamit keresni kellett de nem tudtam mit. most se tudom xD örülök h túlvagyok rajta
2015. dec. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konyhás rész után, mikor bezárják mögötted az ajtót abban a helységben lesz egy láda. Oda van berakva az összes cuccod, amit átadtál, hogy csempészék be neked.
2015. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na errűl beszéltem én is :D
2015. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam köszi a segitséget :D
2015. dec. 30. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!