Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Monopoly, Gazdálkodj okosan!...

Monopoly, Gazdálkodj okosan! , Poker és egyéb társasjátékok?

Figyelt kérdés

Mára ezek már teljesen kimentek a divatból?

Csak én szeretnék ezekkel a hagyományos játékokkal játszani társaság híján egyedül?



2015. dec. 29. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Ezek túl alapjátékok, túl mainstream-ek, és annyi belőlük az utángyártás, mert ugye 20-30 éve kasszasiker voltak, még most is van aki azt reméli, hogy meggazdagszik belőlük.

Ehhez képest a mai gamer generáció akár hetente próbál ki új játékokat, sőt, maga készít, talál fel újakat.


Az én kedvenceim is már divatjamúltak olyan körökben, akik rendszeresen társasoznak: BANG, Aranyásók, Vérfarkas, Csótánypóker...

Csak azért tudom még játszani, mert az átlag "közönség" körében, akik évente 4-5 családi alkalomra kicsit elővesznek valami játékot, ezek még nem unalmasan régiek.


Na de "Gazdálkodj okosan!"??? :D Hát az már gyerekkorunkban meguntuk :D


A pókerrel meg az a baj, hogy csak akkor kezd érdekes játék lenni, ha tétre játsszák, és rendesen blöffölnek is benne, ha kegyetlenek egymással a játékosok, ha nincsenek etikai-erkölcsi fenntartásaik. Tét nélkül elég lapos. Pénzes játékot meg sokan éppen ezért elvből nem játszanak.

2015. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!