Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik supportot ajálnjátok...

Melyik supportot ajálnjátok Braum-vagy-Thresh?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy supportos, de viszonylag jól játszom olyan közepes szinten vagyok. Szeretem az agresszív stílusú játékmódot. Tankolni nagyon vicces számomra, tehét azt is szempontak veszem. Főleg duo-ban játszom botot, tehát a kommunikáció nem baj sőt jó is lenne ha egy kicsit taktikusabb lenne a játék."Partnerem" a miss fortune draven (és még talán lucian) féle nagyot sebző adc-ket kedveli hozzájuk is lehetne viszonyítani.Kifogytam az elvekből tehát ezek alapján szeretnék tanácsokat hallani.

2016. jan. 1. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Braummal egyszerűbb az élet, berobbansz ultival és kész, viszont Thresh-sel jobban lehet menteni a csapattársakat lámpás miatt, + ha ki tudod kapkodni a midest, adc-t a hookkal, akkor sokkal jobb thresh.


Braum kevesebb tudást igényel, mint egy Thresh, de ha sokat supportolsz akkor érdemesebb Thresht megtanulni kezelni.

2016. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!