Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - Mit...

League of Legends - Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megszereztem pár hete Lélekőr Udyrt, de nemvagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt, a kinézet nagyon jó, de nagyon drága is egyben. Ha vissza adnám akkor tudnék venni 3 másikat amik tetszenek még nekem: Elit Alakulat Teemo, Örökkévaló Rek'Sai és Vérhold Thresh. Teemo-n kívül mindenkivel, udyrral is jól tudok játszani (kezdetben lélekőr előtt még nemtudtam udyrozni csak a kinézettel tanultam meg), igazából szeretnék egy vagány kinézetet ami azért üt meg jo értitek szoval legendás vagy ultimate(nemtudom hogy van magyarul bocsi). Szóval Udyr, úgyvettem észre nagyon erős és jó midnen csapatba, meccseket is hoz akár, Rek'Sai majdnem ugyanez Thresh a kedvenc támogatóm, de Teemorol nemtudok sokat.Szóval a kérdések:

1. Teemo mennyire hasznos, szerintetek mit lehet kihozni a hősből?

2. Szerintetek megéri megtartani Udyrt, vagy inkább jobb üzlet 3 másik egy legendás kinézettel együtt(ami ha úgyvesszük ajdnem mint egy ultimate csak nem kapsz hozzá ikonokat)



#Bloodmoon #örökkévaló #Udyr #Thresh #Rek'sai #Lélekőr #Spirit guard #Omega squad #eternum
2015. szept. 29. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy meccs közben senkit sem érdekel a skinned? Arra mennek, hogy megöljenek és nem igazán fognak nézegetni. Ezek alapján nincs olyan, hogy menő skin
2015. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A skinek lényege, hogy NEKED tetsszen, A többiek le se tojják, neked most Spirit guard Udyr-od van, vagy másod. Ha neked ez tetszik, tartsd meg, ha nem ,akkor add vissza.


Teemo főleg kis szinten hasznos, illetve jungle-ben, mert aknamezőt gyárt.

2015. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!